Голова райдержадміністрації провів робочу нараду

05 листопада 2018 року під керівництвом голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрія Клименка, за участю заступника голови РДА Анни Скляренко та керівника апарату адміністрації Валерія Перчука відбулося засідання комісії по перевірці здійснення виконавчими комітетами сільських рад Переяслав-Хмельницького району делегованих повноважень органів виконавчої влади.
02 листопада 2018 року комісія по перевірці здійснення виконавчими комітетами сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади на чолі з керівником апарату Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Валерієм Перчуком здійснила перевірку Циблівської та Лецьківської сільських рад.
Метою проведення таких перевірок є підвищення рівня дієвості роботи виконавчих органів місцевого самоврядування.
Під час засідання члени комісії повідомили, що здійснюючи перевірку делегованих повноважень в даних сільських радах ними виявлено ряд порушень та недоліків.
За результатами перевірки вирішено надати сільським радам методичні рекомендації та практичні поради щодо їх усунення.