Відбулося засідання колегії Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації

05 листопада 2018 року під керівництвом голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрія Клименка відбулося розширене засідання колегії Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації. У роботі колегії взяли участь голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда, заступник голови адміністрації Анна Скляренко, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, члени колегії, керівники установ та організацій, сільські голови сільських рад району та начальники структурних підрозділів адміністрації.
На засіданні колегії розглядалися наступні питання.
Про виконання районного бюджету Переяслав-Хмельницького району за 9 місяців 2018 року доповіла начальник управління фінансів адміністрації Віра Куделя.
Головний спеціаліст з питань звернень громадян апарату адміністрації Наталія Басараба повідомила про стан виконання у Переяслав-Хмельницькому районі Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо запобігання реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» за 9 місяців 2018 року.
Про організацію контролю за виконанням законів України, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, актів центральних органів виконавчої влади, управлінських рішень Переяслав-Хмельницькою районною державною адміністрацією за 9 місяців 2018 року доповіла начальник загального відділу та здійснення контролю апарату адміністрації Світлана Новородовська.
Про здійснення виконавчим комітетом Вовчківської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади доповіла сільський голова Вовчківської сільської ради Тетяна Постолюк.
Начальник відділу агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Любов Кузькова повідомила про хід проведення посіву озимих сільськогосподарських культур під урожай 2019 року та про роботу відділу агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації за 9 місяців 2018 року.
Під час засідання колегії голова РДА Юрій Клименко найбільше уваги приділив питанню перевірки здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчими комітетами сільських рад Переяслав-Хмельницького району.
Керівник апарату адміністрації Валерій Перчук повідомив присутнім, що 02 листопада 2018 року комісія по перевірці здійснення виконавчими комітетами сільських рад Переяслав-Хмельницького району делегованих повноважень органів виконавчої влади здійснила перевірку Циблівської та Лецьківської сільських рад.
Начальники структурних підрозділів адміністрації повідомили про виявлені під час перевірки порушення та недоліки в даних сільських радах. Зокрема, багато зауважень до ведення кадрової роботи, благоустрою населених пунктів, питання енергоменеджменту, стану обліково-мобілізаційної роботи та інших. Голова РДА дав доручення відповідним керівникам структурних підрозділів адміністрації надати сільським радам методичні рекомендації та практичні поради щодо усунення недоліків.
Заслухавши та детально обговоривши всі питання порядку денного колегія прийняла ряд протокольних рішень з пропозиціями та доповненнями.