Підсумки фестивалю Київщини-2018 «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»

Згідно Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Київської області на 2018 рік, Регламенту проведення фестивалю Київської області 2018 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» у період з лютого по листопад поточного року відбулися  фізкультурно-оздоровчі заходи, що входять до програми вказаного вище Фестивалю.
Участь в обласному фестивалі взяли збірні команди 22 районів Київської області,укомплектовані провідними спортсменами сільських та селищних рад.
За підсумками  Фестивалю визначився рівень проведення фізкультурно-оздоровчої роботи на місцях та вміння керівників цього напрямку комплектувати команди.
За результати виступу збірних команд районів з видів спорту в фестивалю Київської області 2018 року (13 видів сопрту)  «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»: 1 місце – Бориспільський район, 2 – місце Миронівський район, 3 місце – Бородянський район, 4 місце – Білоцерківський район, 5 місце – Переяслав-Хмельницький район.
Організатор - Київська обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариство «Колос» за підтримки Управління фізичної культури і спорту Київоблдержадміністрації.
Заходи проводилися на виконання Указу Президента України Петра Порошенка про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року “Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація”.

Інформація з сайту КОДА