Засідання комісії Переяслав–Хмельницької районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

06 листопада 2018 року було проведено засідання комісії Переяслав–Хмельницької районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, під головуванням заступника голови адміністрації Анни Сергіївни Скляренко, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 « Про спрощення порядку надання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами), було розглянуто питання про надання житлової субсидії, а саме:
 - про надання житлової субсидії сім’ям в складі яких є зареєстровані члени сім’ї, але фактично за даною адресою не проживають  – 7 сім’ям;
- про надання житлової субсидії на понаднормову площу житла – 23 сім’ям;
- про надання житлової субсидії на підставі договору оренди – 3 сім’ям;
- про призначення субсидії у разі коли особа або член домогосподарства  перебувають у складних  життєвих обставина    - 1 сім’ї.

На засіданні комісії також розглянуто та погоджено 2 заяви про призначення щомісячної допомоги для покриття витрат на проживання внутрішньо переміщеним особам.