Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!ЗАПРОШУЄМО НА НАЧАННЯ ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДСНС!

Переяслав-Хмельницький РС ГУ ДСНС України у Київській області повідомляє про те, що вступ до ВНЗ ДСНС України здійснюється за конкурсом на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання знань кандидатів на навчання та вступних випробувань з фізичної підготовки.
Майбутні рятівники за станом здоров’я повинні бути придатними до військової служби, мати добру фізичну підготовку та добрі знання з профільних предметів: українська мова та література, математика, фізика та інші.
При успішному проходженні конкурсу кандидати зараховуються до навчального закладу як курсанти на денну форму навчання за рахунок державного бюджету. З терміном навчання: 4 роки за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр». Курсанти забезпечуються форменим одягом встановленого зразка, безкоштовним житлом та харчуванням. Випускникам ВНЗ ДСНС України присвоюються спеціальні звання лейтенант служби цивільного захисту з постановкою на спеціальний облік та забезпечується 100 % працевлаштування.
Навчальні заклади ДСНС України:
ЧЕРКАСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ІМЕНІ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСІТЕТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ;
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСІТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ (М. ХАРКІВ);
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСІТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ (М. ЛЬВІВ);
ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЛЬВІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСІТЕТУ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ (М. ВІННИЦЯ) ( після 9-го класу).
Якщо Вас зацікавила інформація про навчання, то за більш детальною інформацією звертайтесь до Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області тел. 5-28-61, 5-15-61, (063) 469-58-92.