Відбудеться тренінг для представників бізнесу Київської області з питань дотримання законодавства в сфері екології

Інформуємо, що у зв’язку з набранням чинності 18 грудня 2017 року Законом України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі – Закон), який запровадив в Україні європейську модель екологічної оцінки відповідно до вимог Директиви 2011/92/ЄС та забезпечив виконання міжнародних зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, що може відобразитися на процесах прийняття рішень про провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання, департаментом економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації спільно з департаментом екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації буде проведено тренінг для представників суб’єктів господарювання Київської області з метою роз’яснення основних положень Закону.
Тренінг відбудеться об 11.00 годині 13 листопада 2018 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації за адресою: м. Київ, площа Лесі Українки, 1 (кім. 740, 7-ий поверх).
Участь у заході безкоштовна.
Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/yCQlZICs4Ik71URK2.
Телефон для довідок: 044-286-82-33, 044-286-86-42.