Відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації

При Переяслав-Хмельницькій  районній  державній  адміністрації 9 листопада2018 року відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. Засідання провів керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, присутні перевізники району та представник Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області.
Зустріч була ініційована для обговорення питання результатів перевірки дотримання договірних відносин між перевізниками та Організатором перевезень (Переяслав-Хмельницькою райдержадміністрацією). Суб'єктам господарювання вказано на виявлені недоліки та надано термін на їх усунення, оскільки після виявлених повторних порушень Організатор вживатиме подальших заходів відповідно до чинного законодавства України. Основне та спільне завдання – це безпека пасажирів. В ході наради кожен висловив свою думку з приводу виявлених порушень, недоліків та зауважень.
Спільно з учасниками засідання розглянуто питання регулювання вартості проїзду та питання монетизації пільг.