Відбулося засідання круглого столу з питань обговорення перспективного плану розвитку Переяславщини на 2019-2021 роки

На виконання Указу Президента України від 21 квітня 2015 року №224/2015 «Про Раду регіонального розвитку», відповідно до телефонограми заступника голови КОДА Дмитра Назаренка від 20 листопада 2018 року №57, 3 грудня  відбулося засідання круглого столу з питань  обговорення перспективного плану розвитку Переяславщини на 2019-2021 роки.  У зустрічі взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Клименко, керівник апарату РДА Валерій Перчук, міський голова Тарас Костін, його заступники – Валентина Губенко і Наталія Устич, секретар міської ради Петро Бочарін, сільські голови: с. Циблі – Сергій Дяченко, с. Велика Каратуль – Олександр Середній, с. Вовчків – Тетяна Постолюк, с. Дем’янці – Микола Мамітько, с. Строкова – Микола Жук, с. Мазінки – Раїса Лєщенко, с. Гланишів – Світлана Кондратенко, керівники структурних підрозділів та відділів міської ради, депутати і члени виконкому.
Присутні обмінялися думками з приводу можливих варіантів об’єднання з територіальною громадою міста Переяслава-Хмельницького чи то із навколишніми сільськими громадами в ОТГ.  Висновки зроблені після цієї зустрічі сільські голови мають висловити на «сходах» громади сіл аби спільно прийняти вірне та виважене рішення.  Втім, усі присутні, які мали змогу висловитися, були єдині в одному – «…маємо знаходити баланс інтересів при формуванні територіальних громад…щоб потім не страждали прості люди…»