Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів!

НКРЕКП розробила рекомендації для забезпечення потреб держави або територіальної громади стосовно закупівлі електричної енергії на 2019 рік.
-Ринок електричної енергії після прийняття Закону України «Про ринок електричної енергії»:
- хто є учасниками ринку?;
-скільки компаній вже отримали ліцензії на постачання електроенергії і з якого моменту вони зможуть її постачати? Як отримати інформацію щодо переліку ліцензіатів? На який період видається ліцензія?;
-визначаємо предмет закупівлі:  електрична енергія та послуги з її розподілу;- чи можна покласти обов’язок оплатити послуги з розподілу електроенергії на електропостачальника? як замовникові визначити очікувану вартість закупівлі з розподілу електроенергії та з постачання електроенергії? Як формується ціна за електричну енергію, де замовникові брати такі дані для розрахунку очікуваної вартості?
- як спланувати закупівлі по електричний енергії, що необхідно внести в річний план, а що в додаток до річного плану;- як замовникові визначити очікувану вартість закупівлі з розподілу електроенергії та з постачання електроенергії? Як формується ціна за електричну енергію, де замовникові брати такі дані для розрахунку очікуваної вартості?-Особливості складання тендерної документації для закупівлі  електричної енергії. Практичні поради.
 ПРО ЦЕ ТА ІНШЕ НА НАШИХ КУРСАХ!
ЗАПРОШУЄМО голову, секретаря та членів тендерного комітету Вашої організації а також учасників процедур закупівель пройти навчання (підвищення кваліфікації) у сфері здійснення публічних закупівель за ПРОГРАМАМИ (лист № 3304-05/2808-07 від 31.01.2017 МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ) з отриманням СЕРТИФІКАТУ встановленого зразка та направити підпорядкованим організаціям!

УВАГА! ДІЄ НОВОРІЧНА АКЦІЯ  ДО 31 ГРУДНЯ . ВСТИГНИ ПОДАТИ ЗАЯВКУ.
Вартість навчання (підвищення кваліфікації) 3 дні
 - 1-ї особи – 1590 грн., 2-х осіб – 1290 грн.

м. КИЇВ  10-12 ГРУДНЯ, 19-21 ГРУДНЯ
в інших містах України згідно графіку
можливе проведення виїзного навчання на базі замовника
ТА ДИСТАНЦІЙНО ЗА РОЗРОБЛЕНИМ КУРСОМ ВІДЕОЛЕКЦІЙ!
Вартість навчання 1-ї особи – 1290 грн. (підвищення кваліфікації – 1290грн.)

-       СЛУХАЧАМ ЗБІРНИКИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ ТА МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ
-       ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ ТА РОЗГОРНУТІ ВІДПОВІДІ НА КУРСАХ
-       ІМЕННІ СЕРТИФІКАТИ ВСТАНОВЛЕНОГО ЗРАЗКА ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ КУРСІВ
-       БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПРОТЯГОМ 12 МІСЯЦІВ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ КУРСІВ
                    ІНШІ ПИТАННЯ КУРСІВ:
  • ·         Моніторинг публічних закупівель по новому з 2018 року;
  • ·         Вчимо користуватись електронним майданчиком;
  • ·         Тендерний комітет та уповноважені особи замовника;
  • ·         Планування процедур закупівлі та визначення предмету закупівель;
  • ·         Допорогові електронні закупівлі;
  • ·         Відкриті реєстри. Як вимагати замовникам пропозиції відповідно до статті 17 Закону;
  • ·         Особливості укладення договору про закупівлю та внесення змін до істотних умов договору;
  • ·         Процедура проведення відкритих торгів за Законом про публічні закупівлі;
  • ·         Порядок організації та проведення переговорної процедури закупівлі за новим Законом;
  • ·         Звітування за процедурами закупівлі;
  • ·         Порядок оскарження дій замовника під час проведення торгів.
ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ ТА НАДІСЛАТИ НА: тел./факс (044) 225-33-53  E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.