Голова райдержадміністрації провів робочу нараду

06 грудня 2018 року під керівництвом голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрія Клименка, за участю заступника голови райдержадміністрації Анни Скляренко, в.о. керівника апарату РДА Надії Колесник, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи адміністрації Сергія Тищенка та в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Інни Свищ відбулася робоча нарада.
Під час наради присутні обговорили ряд важливих питань, а саме: хід проведення будівництва амбулаторії в селі Хоцьки, стан доріг Переяслав-Хмельницького району, діяльність на території району АЗС. Юрій Клименко звернув увагу керівників структурних підрозділів, які відповідають за даний напрямок, на необхідності проконтролювати безпечність роботи заправних станцій.
Також піднімалося питання контролю руху перевантажених транспортних засобів по дорогах району. Голова РДА Юрій Клименко повідомив, що сьогодні, на 54 км траси Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя будуть встановлені ваги для великогабаритного транспорту, які дозволять здійснювати державний контроль з виявлення великовагових транспортних засобів, які пошкоджують дороги. За допомогою мобільних вагових комплексів інспектори проводять габаритно-ваговий контроль вантажівок.
За результатами наради прийнято відповідні рішення та надано доручення керівникам структурних підрозділів.