На Переяславщині з професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування

Майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, без реалізації права людини впливати на розв'язання проблем рідного краю. Тому й надалі залишається актуальним питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними і державними справами.
Тож, з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування у районному будинку культури відбувся захід, на який зібралися депутати районної ради, депутати сільських рад, сільські голови, працівники районної ради, представники громадськості. На початку заходу усі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за світле майбутнє нашої держави на всіх фронтах воєнної пори.

З професійним святом представників самоврядування вітали голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко та голова районної ради Петро Качкалда, які наголосили у своїх виступах на надзвичайно важливій  ролі місцевих громад у системі державного управління, висловили сільським головам, депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування подяку за роботу, побажали всім плідної праці на благо громади, благополуччя та успіхів.
За багаторічну сумлінну працю та з нагоди відзначення професійного свята три представники місцевого самоврядування району були відзначені Почесною Грамотою та Подяками Київської обласної ради. Подяки з грошовою винагородою від Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації та районної ради отримали 11 представників даної сфери.
Також, цього дня, очільники району вручили відзнаки трьом новим Почесним громадянам району. Ними стали три достойні представниці краю: Ярема Віра Василівна (с.Строкова, завідувачка місцевим клубом, інструменталістка, керівник аматорського народного колективу «Строківчанка», почесний  стипендіат голови Київської ОДА), Сорокова Софія Федорівна (с. Циблі, ветеран культури, екс-учасниця народного аматорського хору «Дніпрові хвилі», громадська активістка, авторка історико-краєзнавчої книги «Не летять ластівки в Зарубинці», громадський кореспондент газети «Вісник Переяславщини»), Бородіна Тетяна Григорівна (с. Вовчків, учасниця АТО спочатку як медсестра-доброволець, а затим у складі 81 десантно-штурмової бригади).
Переяславщина пишається своїми земляками!