Не пробачити жодної краплі крові - у День Збройних сил Президент проводжав військових на фронт і молився за загиблих українських героїв.

Відсьогодні - небезпечні ділянки кордону з Росією укріплятимуть десантники легендарної дев’яносто п’ятої бригади.

Петро Порошенко, Президент України

З цього військового аеродрому зараз еліта нашого війська, підрозділи Десантно-Штурмових військ будуть переміщені на важливі в оборонному значенні напрямки і райони відповідно до затверджених планів. Як завжди ви, десантники, відряджаєтесь туди, де найбільш важко, де є потреба вирішувати найбільш складні завдання, де без воїнів десантно-штурмових військ ніяк.

Влітку 2014го дев’яносто п’ята здійснила рекордно довгий і найбільш зухвалий рейд за весь період російсько-української війни. Вони прорвали лінію оборони сепаратистів, здійснили марш до Маріуполя, повернулися вздовж кордону, знищили кілька російських арт батальйонів, які перебували вже на українській стороні, забрали їхню зброю та устаткування, прихопили навіть російські танки, проїхали аж до самого Луганська та повернулися до Слов'янська.

Петро Порошенко, Президент України

Я тут, щоби вкотре подякувати вам за самовіддане ратне служіння вітчизні. Силою та волею, хоробрістю та мужністю, відданістю Україні аж до самопожертви позначений ваш бойовий шлях впродовж чотирьох з надлишком років російської агресії проти нашої держави. Українська армія довела, що вона є і буде надійним фундаментом нашої незалежності, що вона готова адекватно та швидко, ефективно відповісти на будь-який виклик, відвести будь-яку загрозу
00:40 Ми ніколи не забудемо тих наших воїнів, які поклали своє життя на вівтар України і не пробачимо ворогу жодної краплини пролитої української крові...

У 95-ї бригади є свій список героїв, і він немалий - за роки війни понад три сотні державних нагород, 55 з них - посмертні. Кожна - за окремий подвиг на фронті. Шістьом офіцерам присвоєно звання Герой України. Відсьогодні вони укріплятимуть небезпечні ділянки кордону з Росією - звідки країна чекає масштабного наступу.

Відео доступне для перегляду за посиланням.