Відбулися районні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

08 грудня 2018 року в спортивному залі школи села Пологи-Вергуни відбулися традиційні районні змагання «Тато, мама, я –спортивна сім’я».
Учасників змагань привітав в.о. начальникв відділу молоді та спорту райдержадміністрації Юрій Бурдонос.
Участь в змаганнях взяли сім’я Остапенків Віктора і Марини та їхній син Дмитро з села Велика Каратуль, сім’я Романенків Миколи і Ірини та їхній син Богдан з села Пологи-Вергуни, сім’я Корнієнків Сергія і Світлани та їхній син Роман з села Пологи-Вергуни та сім’я Морського Олександра і Альони та їхній син Артем з села Виповзки.
Змагання проводились в 6 конкурсах. В загальнокомандному заліку перемогла сім’я Романенків Миколи і Ірини. Друге місце зайняла сім’я Остапенків Віктора і Марини, бронзовим призером стала сім’я Корнієнків Сергія і Світлани.
Переможці нагороджені медалями, грамотами, кубком, подарунковими наборами та м’якими іграшками.