Голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації провів щотижневу апаратну нараду

10 грудня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів апаратну нараду. Участь в нараді взяли заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко, заступник голови адміністрації Анна Скляренко, керівники установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації.
Щодо стану доріг Переяслав-Хмельницького району поінформував начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Сергій Тищенко. Дорожні служби працюють в звичному режимі, всі дороги в проїзному стані.
Начальник Переяслав-Хмельницького сектору головного управління НС України в Київській області Сергій Лисенко повідомив про випадок пожежі в селі Хоцьки Переяслав-Хмельницького району.
Про роботу управління Держпродспоживслужби в Переяслав-Хмельницькому районі поінформував Олексій Роман.
Військовий комісар Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату Андрій Конон повідомив, що військовим комісаріатом в повному обсязі забезпечено відправлення резервістів територіальної оборони на навчання.
Представник Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Любов Максимець повідомила, що 5 грудня 2018 року в приміщенні Ташанської сільської ради відбулося відкриття пункту обслуговування громадян Переяслав–Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області. Звернутись до пенсійників, окрім жителів села Ташань, відтепер зможуть і жителі сіл Горбані, Положаї, Шевченкове та Дениси. Загалом, у Переяслав-Хмельницькому районі функціонує п‘ять пунктів обслуговування громадян (с. Циблі, с. Дівички, с. Стовп᾿яги, с. Вовчків, с. Ташань).
Начальник Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Любов Красова повідомила, що станом на 10.12.2018 року в центрі зайнятості є вільними 142 вакансії.
Начальник управління соціального захисту населення РДА Надія Ясинчук поінформувала про проведені засідання комісії по призначенню житлових субсидій.
Начальник відділу з питань державної реєстрації та надання адміністративних послуг адміністрації Володимир Горовий зазначив, що за минулий тиждень працівниками відділу надано 224 послуги населенню.
По завершенню апаратної наради, заслухавши звіти начальників структурних підрозділів та відділів РДА, голова райдержадміністрації Юрій Клименко дав відповідні доручення.