В Хоцьках сталася пожежа приватного житлового будинку

10 грудня 2018 року о 04-47 до диспетчера 27-ДПРЧ 6-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області надійшло повідомлення, що в с.Хоцьки за адресою: вул.Комсомольська 24 сталася пожежа приватного житлового будинку  площею 60 м.кв., в будівлі знаходилося 7 осіб, зокрема 2 дітей. На ліквідацію пожежі виїхало 2 відділення 27-ДПРЧ 6-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області. О 05 год. 15 хв. пожежу було локалізовано, о 05 год. 30 хв. ліквідовано. На щастя ніхто не постраждав, пошкоджено 2 м.кв простінку. Ймовірна причина пожежі порушення правил пожежної безпеки під час експлуатаціх пічного опалення.
Переяслав-Хмельницький РС ГУ ДСНС України у Київській області звертається до громадян із проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час обігріву своїх домівок, адже нехтування правилами може призвести до тяжких наслідків.