Питання стану доріг та пожежної безпеки обговорили на нараді у голови райдержадміністрації

12 грудня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів робочу нараду  Участь в нараді взяли заступник голови адміністрації Анна Скляренко, начальник відділу з питань НС та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи адміністрації Сергій Тищенко, начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Світлана Бутник.
Як повідомив Сергій Тищенко на сьогоднішній день філією «Київське ДЕУ» ДРП-5  задіяло для розчистки доріг Переяслав-Хмельницького району  5 одиниць снігоприбиральної техніки та використано 54т. посипкової суміші. Підприємство ТОВ «Агрошляхбуд» для розчистки доріг задіяло 12 одиниць снігоприбиральної техніки, а також в розчистці доріг Переяслав-Хмельницького району беруть участь близько 50 одиниць техніки фермерських господарств.
Стан доріг у Переяслав-Хмельницькому районі задовільний.
Згідно Плану дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій щодо запобігання надзвичайним ситуаціям у Переяслав-Хмельницькому районі в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, були приведені в готовність до використання за призначенням сили та засоби шляхо-ремонтних підприємств району.
Підприємства ТОВ «Агрошляхбуд», філія «Київське ДЕУ» ДРП-5 забезпечені в достатній мірі паливно-мастильними матеріалами та посипковою сумішшю.
Розроблено алгоритм дій відповідних підприємств, установ та організацій по розчищенню снігових заметів на дорогах району з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій. Визначено відповідальних на складних ділянках авто шляхів.
Визначено розміщення стоянок (майданчиків) транзитного великовантажного транспорту, а саме:
АЗС ТОВ «Прем’єр –Ліга» 80 км.а/ш Бориспіль – Дніпро.
АЗС ТОВ «Прем’єр –Ліга» 91 км.а/ш  Київ –Харків.
АЗС ТОВ «Прем’єр –Ліга» 54 км.а/ш   Бориспіль –Золотоноша.
ТОВ «СТЕЙТ ОІЛ» 44 км.а/ш. Борисполь – Дніпро.
Також на нараді обговорили питання про забезпечення техногенної і пожежної безпеки в дошкільних закладах та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я та інших закладах соціальної сфери Переяслав-Хмельницького району. Голова адміністрації наголосив на необхідності проведення профілактичних бесід із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах щодо пожежної безпеки під час опалювального періоду та новорічно-різдв’яних свят.