Головою райдержадміністрації проінспектовано роботу закладів освіти та охорони здоров’я району

12 грудня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко та начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи адміністрації Сергій Тищенко здійснили робочий виїзд до населених пунктів району.
В ході візиту перевірено роботу та тепловий режим в Гайшинському, Вовчкіському та Пристромському навчальних закладах району. Навчальні заклади працюють в звичному режимі, тепловий режим відповідає нормам. Керівництвом райдержадміністрації оглянуто автономну комплексну пожежну сигналізацію, яка була встановлена в Гайшинському навчально-виховному об’єднанні «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». З директором Пристромської ЗОШ Сергієм Кириченком оглянули навчальні кабінети школи та обговорили проблемні питання, які потребують вирішення, зокрема, питання ремонту покрівлі школи.
Цього ж дня голова райдержадміністрації проінспектував роботу Пристромської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, оглянувши приміщення обговорив з медичним персоналом проблеми, які виникають у ході роботи.
Наголошуємо, що в Переяслав-Хмельницькому районі функціонують пункти обігріву, зокрема, в селі Пристроми пункт обігріву знаходиться в сільській амбулаторії.
Також з сільським головою Пристромської сільської ради Іваном Бобровником обговорено перспективні шляхи розвитку даного населеного пункту.
У зв’язку з погіршенням погодних умов проконтрольовано ситуацію на дорогах Переяслав-Хмельницького району. Наразі забезпечено стабільний рух транспорту, всі дороги в проїзному стані.