Інформація щодо стану доріг Переяслав-Хмельницького району

У зв’язку з погіршенням погодних умов (12 грудня 2018 року) на автошляхах Переяслав-Хмельницького району працювало 5 одиниць техніки ДРП-5 філії «Київське ДЕУ», використано 60 т піскосоляної суміші, 400 л дизпалива та 120 л бензину. Техніка працювала на трасах державного значення Бориспіль-Дніпро, Київ-Харків, Бориспіль-Золотоноша.
Також над наслідками негоди працювало 13 одиниць техніки ТОВ «Агрошляхбуд», використано 120 т піскосоляної суміші та 600 л пального. Ситуація на дорогах Переяслав-Хмельницького району контрольована. Всі дороги в проїзному стані. Забезпечено стабільний рух транспорту.
Щиро висловлюємо слова вдячності особовому складу та командиру військової частини А3085 Олегу Дорохову, а також фермеру Віталію Бебешку за надану спеціальну техніку, за допомогою якої звільнили проїзну частину дороги від фури, яка злетіла із траси та перегородила дорогу біля села Єрківці.