Робоча нарада

14 грудня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко провів робочу нараду з заступником голови Анною Скляренко, начальником відділу освіти адміністрації Тамілою Дубиною, начальником відділу економічного розвитку, торгівлі та з питань власності РДА Юлією Нижник та начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи адміністрації Сергієм Тищенком.
Під час наради обговорено ряд важливих питань, а саме: контролювання температурного режиму у закладах освіти та медицини району, наявності інсуліну в ЦРЛ, хід підготовки до будівництва амбулаторії в селі Хоцьки та стан доріг Переяслав-Хмельницького району.
За результатами наради прийнято рішення та надано доручення відповідним керівникам структурних підрозділів.