На Переяславщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 14 грудня 2018 року  в залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації на урочистих зборах вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції. Щиру вдячність ліквідаторам висловив голова адміністрації Юрій Клименко.
«Ця катастрофа є болем для всієї України. Ліквідатори у 1986 році у надзвичайно складних екстремальних обставинах діяли мужньо, професійно виконали свій службовий і громадянський обов’язок. Довічна їм шана і слава. На жаль, сьогодні серед нас немає багатьох, які виявили героїзм, не шкодуючи свого життя та здоров’я. Всі ми, хто живе сьогодні, за це щиро вдячні», – наголосив Юрій Клименко і закликав вшанувати пам’ять померлих ліквідаторів хвилиною мовчання.
«Наше завдання сьогодні зробити все можливе, аби ліквідатори, які живуть серед нас, відчували турботу й соціальний захист держави», - зазначив він.
Зі словами подяки звернувся до присутніх ліквідаторів заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко.
Десятьох учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи  було нагороджено Подяками та грошовими винагородами.
Під час заходу своїми спогадами поділився учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ліквідатор 2 категорії Микола Яковенко.
У цей день ми вшановуємо всіх учасників ліквідації наслідків страшної аварії і схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто віддав життя, рятуючи землю від техногенної катастрофи.