Працівників Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду привітали з професійним святом

З нагоди відзначення Дня працівників суду в Переяслав-Хмельницькому міськрайонному суді відбувся урочистий захід, на який завітали голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко, голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда та керуюча справами виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради Валентина Гринець.
Розпочав урочистості та привітав присутніх з професійним святом голова Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Олександр Рева. Подякував колективу за сумлінне виконання службових обов’язків, принциповість, вірність ідеалам Правди і Справедливості. Побажав всім суддям і працівникам суду енергії, витримки та наполегливості, усвідомленого почуття відповідальності, нових здобутків та звершень.
Зі щирими словами вітання до присутніх звернулися очільники району. З нагоди професійного свята побажали працівникам суду щастя, благополуччя, родинного затишку, вдячності від людей та радості від життя.
Подяками Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації та Переяслав-Хмельницької районної ради за високий професіоналізм, багаторічну, сумлінну працю та з нагоди відзначення Дня працівників суду були відзначені кращі працівники даної галузі.