Оформлення субсидії триває

Управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації інформує, що у зв’язку масового звернення громадян за оформленням субсидій на опалювальний період 2018-2019 рр.,  відділ житлових субсидій управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації здійснює прийом громадян без обідньої перерви, та у суботні дні.
Станом на 17.12.2018 року на обліку управління соціального захисту населення перебуває 4396 домогосподарств одержувачів субсидій.
Щовівторка відбуваються засідання комісії Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, наданню населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
На засіданнях комісії розглядаються питання: про надання житлової субсидії сім`ям в складі яких є зареєстровані, але фактично не проживають, про призначення житлової субсидії у випадку коли особа або член домогосподарства надають соціальні послуги ( п. 12 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій), про призначення житлової субсидії особам дохід яких менше мінімальної заробітної плати/не сплата ЄСВ ( п.7 п. 6-3, Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій), про призначення субсидії на понаднормову площу.
Загалом, починаючи з початку опалювального періоду 2018-2019 рр. за рішенням комісії призначено субсидію 426 домогосподарствам.
Грунтовні роз’яснення з приводу оформлення житлово-комунальних субсидій можна отримати у фахівців управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації за номером 5-28-96.