Відбувся Київський обласний форум сім’ї

Днями, за організації громадського руху Київської області «За сім’ю» та за підтримки Київської ОДА, обласної ради та низки урядових і неурядових організацій, а також Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у Національній академії наук України відбувся Київський обласний форум сім’ї.
В роботі форуму взяли участь представники Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, зокрема заступник голови адміністрації Анна Скляренко, начальник служби у справах сім’ї та дітей Світлана Бутник, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Елла Смаль та в.о. завідуючої методичним кабінетом відділу освіти Олена Петрик.
Під час дискусії учасники форуму обговорювали Національну сімейну стратегію, наявні вітчизняні програми і ресурси, а також ділилися практичним досвідом щодо формування свідомого батьківства та укріплення інституту сім’ї. Делегати обговорили проблеми і методи державної сімейної політики, сучасні загрози і шляхи захисту традиційної сім’ї, освітні і просвітницькі програми.
Як підсумок Форуму, була прийнята Резолюція про звернення до органів центральної і місцевої влади, на захист прав сім’ї в Україні. Також було представлено план заходів із розвитку інституту сім’ї у Київській області на 2019 рік.
На сьогодні аналогічні форуми вже пройшли у 12 областях України. Як планується, ІІ Всеукраїнський форум сім’ї відбудеться у березні 2019 року.