Відбувся захід до дня Святого Миколая для мешканців Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку

День Святого Миколая сповнений добрими справами. З нагоди цього свята 20 грудня 2018 року в приміщенні Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку, що в селі Гайшин відбувся захід до дня Святого Миколая для мешканців цього закладу.
Учасники волонтерського загону «Довіра» Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату «Патріот» разом із соціальним педагогом Наталією Павленко показали театралізоване дійство «Новорічний сюрприз» із вітаннями та піснями для присутніх.
Також, учні ліцею вже сьомий рік поспіль організовують благодійну акцію «Промінчики добра» для незахищених категорій діток. Протягом певного часу вони збирають одяг, іграшки, готують солодкі подарунки. Тож, від імені Святого Миколая кожен малюк, що проживає в соціальному гуртожитку, отримав солодощі, м'які іграшки та дитячі речі. Також всіх присутніх пригостили фруктами.
З вітальним словом до присутніх звернулися директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль та директор районного соціального гуртожитку Аліна Бояр. Керівники побажали  присутнім жити в мирі й злагоді, любити свій народ, батьків та ближніх, добре вчитися, творчою працею примножувати добрі справи на благо України.
Щиро дякуємо учням ліцею-інтернату «Патріот», їх наставникам та волонтеру Віталію Решітько за яскраві привітання та активну життєву позицію. Нехай це свято стане для вас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.