Микола Зінчук очолив Переяслав-Хмельницьке відділення ПАТ «Київоблгаз»

Голова правління ПАТ “Київоблгаз” Дмитро Дронов 22 грудня 2018 року офіційно представив нового керівника Переяслав-Хмельницької філії газового господарства – Миколу Зінчука (34 роки).
Зустріч відбулася у залі засідань райдержадміністрації за участю керівництва району, представників колективу філії, керівників установ, організацій та начальників структурних підрозділів адміністрації.
Дмитро Дронов вручив новопризначеному керівнику філії посвідчення, та зазначив, що насамперед необхідно забезпечити безпечне і якісне обслуговування споживачів газу.
Голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко та заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко привітали Миколу Зінчука з призначенням та побажали успіхів у роботі.
У свою чергу новопризначений керівник зазначив, що сподівається на подальшу плідну співпрацю з керівниками всіх установ та організацій.