Проведено засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших грошових виплат

22 грудня 2018 року в Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших грошових виплат під керівництвом заступника голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анни Скляренко.
На засідання комісії виносилися питання щодо виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації «Про забезпечення виконання доведеного завдання по надходженню єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на грудень 2018 року, погашення заборгованості та легалізації трудових відносин».
З метою вжиття дієвих заходів на засідання були запрошені керівники підприємств району, які мають заборгованість по єдиному соціальному внеску.