Інформація щодо стану доріг Переяслав-Хмельницького району

26 грудня 2018 року під керівництвом голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрія Клименка відбулася оперативна нарада щодо стану доріг у зв’язку з погіршенням погодних умов (24-26 грудня 2018 року).
Голова РДА Юрій Клименко особисто проінспектував стан доріг району, дороги в проїзному стані, забезпечено стабільний рух транспорту.
Над ліквідацією наслідків негоди на автошляхах Переяслав-Хмельницького району працювало 5 одиниць техніки ДРП-5 філії «Київське ДЕУ», використано 48 т піскосоляної суміші, 540 л дизпалива та 45 л бензину. Техніка працювала на трасах державного значення Бориспіль-Дніпро, Київ-Харків, Бориспіль-Золотоноша (210 км доріг).
Також над наслідками негоди працювало 10 одиниць техніки ТОВ «Агрошляхбуд», використано 146 т піскосоляної суміші та 2415 л пального. Розчищено 309 км доріг.
Ситуація на дорогах Переяслав-Хмельницького району контрольована, але будьте уважні та обережні!