Ситуація на дорогах Переяслав-Хмельницького району контрольована

27 грудня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко провів оперативну нараду щодо стану доріг Переяслав-Хмельницького району. Участь в нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Анна Скляренко, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи адміністрації Сергій Тищенко, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури РДА Олексій Гич, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та з питань власності адміністрації Юлія Нижник та начальник Переяслав-Хмельницького сектору головного управління НС України в Київській області Сергій Лисенко.

Під час наради Сергій Тищенко повідомив, що дорожні служби працюють в цілодобовому режимі та не припиняють розчищати та обробляти автошляхи для забезпечення безперебійного руху автотранспорту.

Начальник Переяслав-Хмельницького сектору головного управління НС України в Київській області Сергій Лисенко повідомив, що надзвичайних ситуацій на дорогах Переяслав-Хмельницького району не виникало.

Голова РДА Юрій Клименко наголосив відповідним начальникам структурних підрозділів адміністрації тримати ситуацію на контролі, підтримувати зв'язок з сільськими головами району для оперативного вирішення питань, а також контролювати забезпечення безперебійного руху громадського транспорту перевізниками району.

Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація висловлює щирі слова вдячності керівникам сільськогосподарських підприємств району за надану допомогу та оперативне реагування у вирішенні проблем.

Шановні жителі Переяслав-Хмельницького району!

Прохання з розумінням відноситися до випадків, коли снігоочисна техніка не змогла вчасно прибрати населений пункт від наслідків негоди, адже дорожні служби працюють згідно маршрутів.

Про надзвичайні ситуації, які виникають в населених пунктах району, повідомляйте на телефон гарячої лінії Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації (04567)5-18-00.