Голова райдержадміністрації провів робочу нараду з начальниками структурних підрозділів

02 січня 2019 року під керівництвом голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрія Клименка, за участю заступника голови адміністрації Анни Скляренко та керівника апарату адміністрації Валерія Перчука відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів адміністрації.
Під час наради начальники відділів доповіли про плани роботи на поточний тиждень.
Начальник відділу освіти адміністрації Таміла Дубина повідомила, що в навчальних закладах району канікули триватимуть до 15 січня цього року (включно). Температурний режим відповідає нормам.
Начальник відділу управління персоналом апарату адміністрації Інна Левченко повідомила, що з 01 січня 2019 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік. Державним службовцям необхідно до 01 квітня подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.
Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату адміністрації Лідія Сахно зазначила, що з метою підвищення якості та достовірності списків виборців, відділом здійснюється перевірка персональних даних виборців (жителів Переяслав-Хмельницького району) у Державному реєстрі виборців.
Начальник загального відділу та здійснення контролю апарату адміністрації Світлана Новородовська повідомила, що за 2018 рік до райдержадміністрації надійшло 1770 документів, видано 2493 вихідних документів, 981 розпорядження голови адміністрації та 121 наказ керівника апарату.
Начальник архівного відділу адміністрації Олена Розовик повідомила, що 01 січня 2019 року відзначається 100-річчя проголошення Директорією УНР на чолі з Симоном Петлюрою автокефалії православної церкви в Українській Народній Республіці.
По завершенню наради, заслухавши звіти начальників структурних підрозділів та відділів РДА, голова райдержадміністрації Юрій Клименко дав відповідні доручення.