Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

10 липня 2020 року, в Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації, під керівництвом голови РДА Сергія Дяченка, за участю   керівників сільськогосподарських підприємств, установ та організацій району відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході роботи комісії розглянуто питання про посилення контролю за дотриманням населенням протиепідемічних заходів на період карантину в громадському транспорті та закладах харчування, питання запобігання спалювання рослинності в заплавах річок і на торфовищах, стерні, сухостою та сміття на сільгоспугіддях і присадибних ділянках та питання про недопущення порушень правил пожежної безпеки і забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж у Переяслав-Хмельницькому районі у 2020 році.

Відповідно до розглянутих питань прийнято протокольні рішення.

Як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю

Друзі, презентуємо покрокову інструкцію: як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю. Усього шість простих кроків

Зверніться до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

Далі – підготуйте необхідний пакет документів:

заява на отримання допомоги в довільній формі;

копія наказу з датою зупинення чи скорочення діяльності;

довідка про сплату ЄВ за останніх 6 місяців;

відомості до Додатку 2 Порядку.

Оригінали документів подайте до центру зайнятості. Як це можна зробити? В один із зручних для вас способів – або поштою, або ж через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості.

Упродовж трьох робочих днів центр зайнятості перевіряє документи. Якщо ж є помилки чи неточності, наші спеціалісти повідомлять про це. Ви матимете 5 днів, щоб подати новий або виправлений пакет документів.

Рішення щодо надання допомоги приймає обласний центр зайнятості або Київський міський центр зайнятості.

Після одержання коштів на свій рахунок центр зайнятості переказує їх фізичній особі-підприємцю.

Нагадуємо: допомога по частковому безробіттю не оподатковується. Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць.

Допомога надається на період зупинення чи скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Більш детальна інформація на нашому сайті: https://is.gd/Ueacs6

За більш детальною інформацією звертайтеся до Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ за адресою: вул.. Шевченка, 23, м. Переяслав. Контактні телефони: (04567) 51682, 51754, 55395.

 

Зміни у застосуванні РРО

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 № 533-ІХ (далі – Закон №533)  перенесено терміни набуття чинності Законів України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» від 20.09.2019  №128-ІХ  (далі – Закон № 128) та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» від 20.09.2019  №129-ІХ (далі – Закон № 129).

Згідно п.п. 4 та 5 розд. І Закону №533 набрання чинності Законами №128 та №129 відтерміновано:

- з 19.04.2020 до 01.08.2020 – можливість застосування програмних РРО в якості яких можна буде застосовувати будь-який пристрій (смартфон, планшет, комп’ютер, тощо). Програмний РРО за допомогою спеціального програмного забезпечення зможе фіскалізувати розрахункові операції на сервері ДПС. Збільшення розміру штрафних (фінансових) санкцій.

- з 01.10.2020 до 01.01.2021– запровадження обов’язку застосування РРО фізичними особами - платниками єдиного податку 2 та 3 груп, які провадять певні види діяльності  та механізму «Кешбек» - компенсації споживачу коштів, сплачених за придбаний товар (послугу), у разі якщо  споживачу  надано розрахунковий документ, щодо якого відсутня інформація в базах даних ДПС .

- з 01.01.2021 до 01.04.2021 – обов’язок застосування РРО усіма суб’єктами підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції, крім фізичних осіб- підприємців платників єдиного податку першої групи.

ГУ ДПС у Київській області

 

Документ, який підтверджує внесення річної плати за ліцензію

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до ст. 16 Закону України від 19.12.1995 №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 481) контроль за сплатою річної плати за ліцензії здійснюється органом виконавчої влади, уповноваженим Кабінетом Міністрів України видавати ліцензії на виробництво або імпорт, експорт спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, оптову торгівлю спиртом, оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Для здійснення контролю суб’єкт господарювання (у тому числі іноземний суб’єкт господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) подає зазначеному органу копію платіжного доручення з відміткою банку про сплату.

Тобто, відмітка про внесення плати за ліцензію на зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним на наступний рік здійснюється контролюючим органом на підставі поданого заявником повідомлення та копії платіжного доручення з відміткою установи банку про сплату.

Законом №481 не встановлено конкретного терміну, протягом якого контролюючий орган проставляє таку відмітку.

ГУ ДПС у Київській області

 

Офіційне працевлаштування - гарантія соціального захисту

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення та  інформує, що офіційне працевлаштування і легальна заробітна плата мають ряд беззаперечних переваг для найманих працівників.

Легальна робота - це перш за все стабільна заробітна плата сьогодні  та впевненість у завтрашньому дні, адже лише офіційне працевлаштування та отримання легальних доходів  гарантує працівникам  реалізацію їх прав на соціальні виплати у майбутньому: пенсійне забезпечення, оплату листів непрацездатності, оплачувані відпустки, у тому числі по догляду за дитиною, право на пільгову пенсію, отримання допомоги по безробіттю, тощо.

Часом роботодавцями використовується така неофіційна форма зайнятості як стажування. Перевірками фіксуються випадки «стажування» працівників без оформлення трудових відносин.

Звертаємо увагу, що стажування без оформлення трудових відносин є порушенням трудового законодавства, за яке порушникам загрожує штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат - 47 230 гривень.

Використання офіційно працевлаштованих робітників дає роботодавцю злагоджений, стабільний трудовий колектив, відсутність плинності кадрів, та є запорукою процвітання бізнесу.

ГУ ДПС у Київській області

 

Нарахування земельного податку та орендної плати за землю фізичним особам (громадянам)

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що плата за землю є обов’язковим платежем, який входить до складу податку на майно, а справляється вона у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Земельний податок – обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів (далі - податок).

Орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності – обов’язковий платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою (далі – орендна плата).

Облік фізичних осіб – платників податку і нарахування відповідних сум проводяться контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки щороку до 01 травня.

Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

Фізичним особам (громадянам) нарахування сум земельного податку і орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності (далі – орендна плата) проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки) на підставі:

- даних державного земельного кадастру;

- поданих платником земельного податку до контролюючого органу правовстановлюючих документів на земельну ділянку (у разі відсутності відомостей у базах даних ДПС);

- отриманої від органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування інформації щодо укладених договорів оренди землі з фізичними особами (громадянами);

- поданих фізичними особами (громадянами) заяв про застосування пільги по земельному податку.

Контролюючий орган надсилає (вручає) податкові повідомлення-рішення про внесення земельного податку або орендної плати платнику за місцем його реєстрації до 01 липня поточного року.

Суми земельного податку та орендної плати, зазначені в податкових повідомленнях-рішеннях, підлягають сплаті протягом 60 днів з дня їх вручення.

Фізична особа (громадянин), яка є власником однієї або декількох земельних ділянок та має підстави для отримання пільг щодо сплати земельного податку, повинна надати до 01 травня поточного року письмову заяву про застосування пільги у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження будь-якої земельної ділянки та документи, що посвідчують її право на пільгу. При цьому така пільга застосовується в поточному році.

У разі подання заяви про застосування пільги після 01 травня поточного року, пільга щодо сплати земельного податку починає застосовуватися з наступного податкового (звітного) року.

Пільг щодо сплати фізичними особами (громадянами) орендної плати нормами Податкового кодексу України не передбачено.

ГУ ДПС у Київській області

 

Як повернути або врахувати в рахунок наступних платежів суму надмірно сплаченого ПДФО?

 

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що для здійснення повернення надміру або помилково сплачених сум грошових зобов’язань та пені платнику податків необхідно подати заяву про таке повернення (крім повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку з доходів фізичних осіб, які повертаються контролюючим органом на підставі поданої платником податків податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) за звітний календарний рік за результатами проведення перерахунку його загального річного оподатковуваного доходу) протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми та/або пені.

Платник подає заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені у довільній формі, в якій зазначає напрям перерахування коштів:

-на поточний рахунок в установі банку;

-на погашення грошового зобов’язання та/або податкового боргу з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, незалежно від виду бюджету;

-повернення у готівковій формі коштів за чеком у разі відсутності у платника податків рахунка в банку (п. 43.4 ст. 43 ПКУ).

Не пізніше ніж за п’ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви контролюючий орган готує висновок про повернення належних сум коштів з відповідного бюджету та подає його для виконання відповідному органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів.

Якщо повернення сум податку на доходи фізичних осіб, які повертаються контролюючим органом на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік за результатами проведення перерахунку його загального річного оподатковуваного доходу, відповідне повідомлення надсилається контролюючим органом до органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, не пізніше ніж за п’ять робочих днів до закінчення шістдесятиденного строку з дня отримання відповідної податкової декларації.

Орган казначейства на підставі отриманого висновку протягом п’яти робочих днів здійснює повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені платникам податків .

Надміру сплачені грошові зобов’язання – це суми коштів, які на певну дату зараховані до відповідного бюджету понад нараховані суми грошових зобов’язань, граничний строк сплати яких настав на таку дату.

Враховуючи викладене, податковий агент має право повернути або врахувати в рахунок сплати наступних платежів тільки ту суму надміру сплаченого податку на доходи фізичних осіб, який був перерахований до бюджету понад суму грошових зобов’язань, граничний строк сплати якої настав на таку дату.У разі наявності переплати, податковий агент має право не сплачувати податок на доходи фізичних осіб в межах такої переплати.

ГУ ДПС у Київській області

 

Документи для отримання пільги щодо сплати земельного податку

 

         Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що фізичні особи, які мають право на отримання пільг щодо сплати земельного податку (незалежно від кількості земельних ділянок у їх власності), повинні  подати до контролюючого  органу за місцем знаходження земельної ділянки або за місцем знаходження будь-якої з земельних ділянок, що знаходяться у власності такої особи (якщо у власності є декілька земельних ділянок) заяву довільної форми про застосування пільги та документи, що посвідчують її право на пільгу (посвідчення особи з інвалідністю першої або другої групи, пенсійне посвідчення (за віком), посвідчення батьків багатодітної сім’ї (які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років), посвідчення «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», посвідчення особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», посвідчення «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи» (1-3 категорія): договір оренди землі,оформлений та зареєстрований відповідно до законодавства:

-         до 01 травня поточного року – якщо станом на 01 січня поточного року фізична особа має у власності одну земельну ділянку або декілька;

-         протягом 30 календарних днів з дня набуття права на пільгу та/або права власності – якщо право на пільгу у фізичної особи виникає протягом календарного року та/або фізична особа, набуває право власності на земельну ділянку/земельні ділянки.

ГУ ДПС у Київській області

 

Коли запрацює механізм «кешбеку»?

 

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що з 01 січня 2021 року для споживачів запроваджується механізм компенсації коштів,сплачених за придбаний товар (послугу), якщо при покупці було надано розрахунковий документ, інформація щодо якого відсутня в базах даних ДПС (далі – механізм «Кешбек»).

Громадяни-покупці, купуючи товар на суму, яка перевищує 850,0грн., зможуть перевірити справжність розрахункового документа (чек РРО) на сайті ДПС. Якщо споживачу надано касовий чек РРО, інформація про який відсутня в Електронному кабінеті, такий споживач має право звернутися до контролюючого органу зі  скаргою про порушення суб’єктом господарювання порядку проведення готівкових розрахунків (скарга подається в Електронному кабінеті на сайті ДПС) .

У разі підтвердження порушення СГ порядку проведення готівкових розрахунків, продавця оштрафують, а покупець матиме можливість отримати з бюджету як компенсацію 100% вартості придбаного товару, який йому було реалізовано з порушенням вимог чинного законодавства, при цьому товар залишається у покупця.

Механізм «Кешбек» запроваджується, в першу чергу, для боротьби з «нефіскальними» чеками, які на вигляд схожі на фіскальні та надаються окремими несумлінними платниками споживачам під виглядом фіскальних чеків.

Нагадаємо, що механізм «Кешбеку» передбачено Законом України від 20.09.2019 року №128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг».

ГУ ДПС у Київській області

 

Дії ФОП, щодо яких до ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що підставою для зняття фізичної особи – підприємця (далі - ФОП)  як платника податків з обліку у відповідному контролюючому органі є відомості про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП за її рішенням.

Дата зняття з обліку ФОП відповідає даті отримання відомостей про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності.

Після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності ФОП продовжує обліковуватись у контролюючих органах як фізична особа – платник податків, яка отримувала доходи від провадження підприємницької діяльності.

Така фізична особа має забезпечити остаточні розрахунки з податків від провадження підприємницької діяльності, повинна закрити усі рахунки відкриті у фінансових установах (крім рахунків, відкритих для зарахування коштів на вимогу фізичних осіб) та в установлені строки подати відповідному контролюючому органу:

-     повідомлення за формою 20-ОПП з оновленою інформацією про закриття об’єкта оподаткування (у разі наявності), протягом 10 робочих днів після його закриття;

-    декларацію за останній базовий податковий (звітний) період.

ФОП які перебували на загальній системі, щодо яких починаючи з 01.01.2017 до ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності, подають ліквідаційні податкові декларації про майновий стан і доходи востаннє за звітний період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності, у строки, встановлені ПКУ для місячного податкового періоду.

ФОП, які застосовували спрощену систему оподаткування, подають податкові декларації платника єдиного податку (далі – декларація платника єдиного податку) востаннє за податковий (звітний) квартал в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності, з наростаючим підсумком з початку року у строки, визначені п.п. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 ПКУ, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Водночас, ФОП - платник єдиного податку може подати останню податкову декларацію платника єдиного податку до закінчення звітного періоду відповідно до п.п. 49.18.8 п. 49.18 ст. 49 ПКУ.

Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (далі – Звіт) із зазначенням типу форми «ліквідаційна», де останнім звітним періодом є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) ФОП, в тому числі ФОП -  платниками єдиного податку, подається протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Сплачується єдиний внесок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання Звіту із зазначенням типу форми «ліквідаційна».

Зняття з обліку ФОП – платників єдиного внеску здійснюється контролюючими органами на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором, після проведення передбачених законодавством перевірок платників та проведення остаточного розрахунку. Такі перевірки проводяться у порядку, встановленому ПКУ.

Рішення про проведення документальної позапланової перевірки ФОП приймається керівником контролюючого органу (його заступником або уповноваженою особою) з урахуванням вимог ст. 78 – 82 ПКУ, яке оформлюється наказом. При цьому, термін протягом якого приймається рішення про призначення документальної позапланової перевірки, зокрема при припиненні діяльності ФОП, ПКУ не визначено.

Дані про зняття з обліку ФОП як платника податків та як платника єдиного внеску передаються контролюючим органом до ЄДР та оприлюднюються на порталі електронних сервісів ЄДР.

ГУ ДПС у Київській області

Проведено чергове засідання робочих груп

10 липня 2020 року в Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації відбулося спільне засідання робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати,  легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших грошових виплат під керівництвом першого заступника голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрія Коркача за участю представників Пенсійного фонду, податкової, управління соціального захисту населення та відділу фінансів адміністрації.
На засіданні даних комісій виносилися питання дотримання законодавства про оплату праці, нарахування  заробітної плати в розмірів не менше мінімального та погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування.
Прийняті відповідні рішення щодо надання платниками податків письмових пояснень та підтверджуючих документів по відповідних питаннях. 
 
Інформація управління соціального
захисту населення адміністрації

ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ РАЙОН ЗНОВУ НЕ ПІДТРИМАЛИ У КОМІТЕТІ. ВЕРХОВНА РАДА ГОЛОСУВАТИМЕ 14 ЛИПНЯ

Минув тиждень з дня звернень міської та районної рад до вищих органів влади з вимогою утворити Переяславський район з центром у місті Переяслав. Про перебіг цього питання вже інформували раніше.
 
Керівники міста та району все ж домоглися повторного розгляду цього питання у комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради України, яке відбулося у дистанційному форматі через Zoom 9 липня. У кабінеті голови райдержадміністрації зібралися голова районної ради, міський голова та голови ОТГ.
 
На підтримку Переяславщини виступив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Він запропонував створити три райони Лівобережної Київщини (Бориспільський, Броварський та Переяславський). Міністр запевнив, що такий варіант зніме соціальну напругу та відповідає Методиці формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального (районного рівня). На захист Переяславщини виступили чотири народні обранці – члени комітету. Слово надали й представнику міста Переяслав - Андрію Іващенку (Університет Григорія Сковороди у Переяславі).
 
Але перед голосуванням Віталій Безгін, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою, застеріг членів комітету. За його словами, підтримка у цьому питанні Переяславщини відкриє так звану «скриньку Пандори» – інші невдоволені райони пікетуватимуть Верховну Раду. Під час голосування він утримався. Утримавшись, думку Безгіна підтримав і голова Комітету Андрій Клочко. Тож у підсумку з 22 присутніх членів (всього до складу входить 28) «за» проголосували 9, «проти» – 1, «утрималися» – 10, «не змогли доєднатися до ефіру» – 2. Для прийняття рішення не вистачило шести голосів.
 
Попередньо відомо, що голосування у Верховній Раді України відбудеться 14 липня. Зараз триває збір підписів за петицію.

Інформація з офіційного сайту
Переяслав-Хмельницької районної ради

https://bit.ly/3ef9uSd

СУПЕРВІЗІЯ З ПИТАНЬ СІМЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

9 липня 2020 року в приміщенні сільської ради села Світанок відбулася супервізія з питань сім'ї, яка опинилась у складних життєвих обставинах. У заході взяли участь: виконуюча обов’язки старости Світанківського старостинського округу Циблівської ОТГ Наталія Горб, директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, заступник директора Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірина Пурденко, провідні фахівці із соціальної роботи центру Марина Пурденко та Лариса Бобровник.
На засіданні розглянуто питання однієї родини, що опинилась у складних життєвих обставинах з метою покращення сімейного мікроклімату, ведення здорового способу життя, підвищення батьківського потенціалу, заощадження коштів з метою придбання власного помешкання.
Також, під час виїзду було перевірено умови проживання та виховання дітей у восьми сім'ях, що проживають в селах: Улянівка, Пологи-Чобітьки, Пологи-Вергуни, Світанок, Хоцьки, Віненці. Батькам надано рекомендації щодо формування відповідального ставлення до батьківства попередження вживання алкогольних напоїв, виховання дітей в багатодітних сім'ях, дотримання санітарно-гігієнічних умов в помешканнях.

Інформація Переяслав-Хмельницького

районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молодіІнформація щодо ремонту доріг Переяслав-Хмельницького району

09.07.2020 року відбулась нарада, на якій було обговорено питання щодо обслуговування доріг Переяслав-Хмельницького району. У нараді взяли участь: перший заступник голови адміністрації Андрій Коркач, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Петро Пурденко, представники обслуговуючих підприємств ТОВ «Спец Комплект Постач» та ДРП-5, а саме Олександр Дубина та Юрій Грабовський.

Під час наради визначились приорітетні напрямки робіт з ремонту та обслуговування шляхопроводів Переяслав-Хмельницького району. Таким чином планується реконструкція автомобільної дороги державного значення
Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через Кременчук) — Маріуполь (на відрізку від 43,00 км до повороту на госпіталь).

По державній територіальній дорозі Т-1025 «Перемога-Баришівка-Переяслав-Хмельницький» заплановано проведення ямкового ремонту, обкошування та прибирання узбіч дороги. По дорозі Т-1032 «Переяслав-Хмельницький - (М-03)» проведення струменевого та ямкового ремонту, обкошування та прибирання узбіч дороги, нанесення осьової розмітки, та місць пішохідних переходів.

Керівниками підприємств було повідомлено, що на даний час по обкошуванню узбіч доріг задіяно відповідну техніку (4 одиниці), якою виконуються даний об’єм робіт. Також на нараді розглядались проблемні питання щодо можливості ліквідації аварійних дерев, у разі виявлення таких.

 Інформація відділу ЖКГ, містобудування,
архітектури, інфраструктури та захисту довкілля адміністрації
До уваги! Новини законодавства з питань Державного реєстру виборців

В червні ц.р.Центральна виборча комісія на виконання положень Виборчого кодексу України та у зв’язку з внесенням змін до Закону України “Про Державний реєстр виборців” ухвалила низку рішень щодо функціонування Державного реєстру виборців. Зокрема, відповідними постановами:

– затверджено Порядок доступу до відомостей Державного реєстру виборців представника політичної партії для здійснення нею публічного контролю за веденням Державного реєстру виборців;

– встановлено форми заяв та повідомлення про включення виборця до Державного реєстру виборців, заяв про внесення змін до персональних даних виборця у Державному реєстрі виборців;

– затверджено Порядок актуалізації бази даних Державного реєстру виборців стосовно записів про виборців, виборча адреса яких відноситься до території, на яку поширюються повноваження органу ведення Державного реєстру виборців, що тимчасово не здійснює ведення Державного реєстру виборців.

 Прийняті постанови набули чинності з 1 липня 2020 року, ознайомитися з ними можна на офіційному веб-сайті ЦВК.

 Зокрема, серед нового для виборців є можливим подання заяв до органу ведення Державного реєстру виборців онлайн через сайт drv.gov.ua з використанням електронного цифрового підпису.

 За довідками можна звернутися по тел. (045 67) 5-14-33, до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації