Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Щодо будівництва амбулаторії у с. Хоцьки

Тривають будівельні роботи з будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги у с. Хоцьки Переяслав-Хмельницького району.

Станом на 21.05.2019 року укладено трубопровід зовнішнього водопостачання. Виконано розбивку вісей будівлі амбулаторії на місцевості. Виконані земляні роботи для влаштування фундаменту. Влаштовано піщано-щебневу подушку під фундамент та проведено в'язку арматурних каркасів фундаменту. 

 

Голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації провів апаратну нараду з начальниками відділів та структурних підрозділів адміністрації

20 травня 2019 року під керівництвом голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрія Клименка, за участю керівника апарату адміністрації Валерія Перчука відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів адміністрації.

Під час наради начальники відділів та структурних підрозділів РДА доповіли про проведену роботу та плани на наступний тиждень.

Директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль поінформувала про здійснені виїзди в підконтрольні сім’ї що проживають в с. Улянівка.  З даними сім’ями проведено профілактичні бесіди та надано рекомендації.

Начальник відділу молоді та спорту адміністрації Юрій Бурдонос повідомив про участь у змаганнях з волейболу у м. Біла Церква по програмі «Шкільна волейбольна ліга України», де команда з району зайняла 4 місце.

Начальник відділу освіти РДА Таміла Дубина поінформувала, що свято останнього дзвоника в освітніх закладах району відбудеться 24 травня. З 27 травня розпочнуть  роботу пришкільні табори.

Начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Світлана Бутник поінформувала про перевірку стану готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які знаходяться на території району до літньої оздоровчої кампанії. Дане питання буде підніматися на всеукраїнській селекторній нараді з питань підготовки до оздоровчої кампанії.

Начальник управління соціального захисту населення РДА Надія Ясинчук повідомила, що наразі здійснюється автоматичний перерахунок субсидії.

Начальник відділу з питань державної реєстрації та надання адміністративних послуг адміністрації Володимир Горовий поінформував про надані адміністративні послуги населенню. Зокрема, за минулий тиждень працівниками відділу надана 81 послуга населенню.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи адміністрації Сергій Тищенко повідомив, що на минулому тижні ніяких надзвичайних ситуацій в районі не виникало.

По завершенню апаратної наради, заслухавши звіти начальників структурних підрозділів та відділів РДА, голова райдержадміністрації Юрій Клименко дав відповідні доручення.

Відділ організаційної роботи та
внутрішньої політики апарату адміністрації

 


ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПЕРЕЯСЛАВ–ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ ПІЛЬГ, ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Під головуванням заступника голови   Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації А.Скляренко було проведено засідання комісії Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації з питань призначення , житлових субсидій.

На засіданні розглянуто питання про надання житлової субсидії   віповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами), а саме сім’ям:

- в складі яких є зареєстровані в житловому будинку (приміщенні) члени сім’ї, але які за даною адресою фактично не проживають –  1 сім’ї;

- про надання житлової субсидії внутрішньо переміщеним особам – 1 сім’ї;

- про призначення житлової субсидії особам дохід яких менше мінімальної заробітної плати/не сплата ЄСВ – 3 сім’ям.

Також розглянуто та погоджено:

- 10 заяв  про призначення щомісячної допомоги для покриття витрат на проживання (згідно п.8 і 9 Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою КМУ від 08.06.2016р.№365);

- 1 заяву про призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з врахуванням конкретних обставин, що склались в сім’ях заявників керуючись ст..23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 року №250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям».

 

 

Нагородження переможців у Дем’янецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Сьогодні у Дем’янецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів святковий день, тому що майже всі учні школи отримали нагороди різного рівня. Були нагороджені переможці та призери  Всеукраїнських,  Міжнародних, обласних конкурсів «Соняшник», «Бебрус», «Грінвіч», «Кенгуру», «Sunflower», районних учнівських олімпіад з базових дисциплін, мистецьких та позашкільних районних конкурсів.

Інф. Дем’янецької ЗОШ І-ІІІ ст.День Європи в Хоцьківській ЗОШ І-ІІІ ст.

Враховуючи стратегічний курс на європейську інтеграцію, уже вкотре в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Мешканцями України відзначається день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

День Європи для України означає багато чого, адже наша країна прагне стати повноцінною європейською державою та увійти до Європейського Союзу. 

Напередодні, в Хоцьківській ЗОШ І-ІІІ ст., в рамках відзначення Дня Європи, для учнів 4-го класу було організовано гру «Прапори Європи», на якій вони ознайомилися з європейськими державами та їх розташуванням на карті світу.

Інф. Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ст.


 

Пам’ятні заходи в в Хоцьківській ЗОШ І-ІІІ ст.

18 і 19 травня – пам’ятні дні в історії української державності, пов’язані з наслідками комуністичної експансії. Адже події, про які згадуємо в ці дні, – трагічна сторінка історії,  в яку вписано мільйони імен невинно загублених і репресованих наших співвітчизників.
Напередодні, 17 травня 2019 року, у Хоцьківській ЗОШ було оформлено інформаційні виставки та проведено просвітницькі заходи з метою вшанування пам’яті жертв комуністичного режиму, зокрема Великого терору та жертв депортації з Криму. 
Саме 18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року. Цього року відзначаються 75-ті роковини трагедії, коли внаслідок  насильницьких дій  радянської влади за кілька днів зі своїх домівок і рідної землі було вивезено понад 194 тисячі кримських татар і інших жителів Криму, а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.
А у третю неділю місяця – 19 травня – Указом Президента України відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.  Цього дня згадуємо тисячі й тисячі українських громадян, які за облудними звинуваченнями були позбавлені волі, посаджені в тюрми й вислані в табори, а велика частина з них поплатилася  власним життям за вчинки і погляди, які не вписувалися в канони насаджуваної комуністичної ідеології.

Інф. Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ст.


 

Свято Букварика в Хоцьківській ЗОШ І-ІІІ ст.

17 травня 2019 року у 1-му класі Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ст. стало радісним  днем  у житті наших першокласників і разом з тим, трішки сумними, адже вони прощалися з найулюбленішою книжкою - Букварем.

Кажуть, великий шлях починається з маленького кроку. Освоєння Букваря –  здавалося б, невеличкий, але дуже важливий крок у житті першокласників. Відтепер першокласники  вміють читати та писати, і ніщо не зупинить їх у захопливій подорожі Країною Знань!

Традиційно щороку першокласники відзначають своє перше досягнення в навчанні. Проводити свято першокласникам допомагали учні 5-го класу. Разом з казковими героями діти гралися, співали, танцювали, вітаючи головного героя - Букварика!

Прощавай, Букварику!
Наш найперший друже!
Ми тобі, Букварику
Дякуємо дуже!

Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним з такою першою вчителькою, як Шевченко Надія Михайлівна, яка стала для діток і другом, і мудрим наставником, і другою мамою!

Інф. Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ст.