Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Проведено засідання робочих груп з питань дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати і легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення підприємствами, установами та організаціями району

21 січня 2020 року відбулося чергове засідання робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати і легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під керівництвом заступника голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анни Скляренко за участю представників Пенсійного фонду, податкової,  управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Згідно порядку денного розглянуті питання дотримання законодавства про оплату праці, нарахування  заробітної плати в розмірі не менше мінімального.

 Прийнято рішення і надалі здійснювати моніторинг дотримання норм трудового законодавства суб’єктами господарської діяльності, а керівникам підприємств, які нарахували заробітну плату найманим працівникам у розмірі нижче законодавчо встановленого мінімуму надати письмові пояснення щодо причин відповідного нарахування.

.

 

Інф. управління соціального захисту населення

Переяслав-Хмельницької РДА

Героя Соціалістичної Праці Надію Скляренко привітали зі 80-річним ювілеєм

21 січня 2020 року голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда спільно із заступником голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Анною Скляренко привітали із 80-річним ювілеєм від дня народження жительку села Світанок, Почесного громадянина району, Героя Соціалістичної Праці – Скляренко Надію Іванівну. Щиро побажали іменинниці міцного здоров’я, щастя, радості, наснаги, благополуччя, тепла і затишку в родинному колі. До привітань також долучилася й голова ради ветеранів Переяслав-Хмельницького району Любов Тенетко. Тож за багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію та з нагоди Дня народження гості вручили Надії Іванівні Подяку з грошовою винагородою та квіти.

Надія Іванівна Скляренко народилася в селі Велика Багачанка Полтавської області, обиралася депутатом обласної рад (3 рази), районної ради та неодноразово до місцевої ради. Працювала бригадиром свиноферми в Полтавській області, 35 років була бригадиром МТФ племзаводу «15 років Жовтня» в с. Пологи-Яненки, де за високі показники в тваринництві була удостоєна звання Героя Соціалістичної Праці. За її допомогою було проведено газ в селах Світанок та Пологи-Яненки, покладено дорогу з твердим покриттям до сільського кладовища.

Надія Іванівна з радістю поділилася цікавими історіями свого життя та щиро подякувала гостям за привітання.


Працівники ДСНС провели обстеження

21 січня 2020 року працівниками Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено огляд стану реконструкції місцевої пожежної охорони Студениківської сільської ради. Працівники ДСНС високо оцінили стан ремонтів які були проведені, також керівництво місцевої пожежної охорони наголосило, що керівництвом територіальної громади будуть продовжуватися дії щодо поліпшення стану пожежної охорони в Студениківській сільській раді. На часі планується реконструкція покрівлі пожежної частини, та закупівля техніки та автомобілів для створення центру безпеки.

   
   

Безпрецедентну кількість фальсифікованого спирту з вмістом метанолу виявили та вилучили співробітники податкової міліції Київщини

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури зупинили роботу двох підпільних виробництв спирту з недоброякісної сировини. Вилучено велику партію фальсифікату.

«З незаконного обігу вилучено майже 718 тон спирту, а також обладнання для його масового виробництва спирту та документи фінансово- господарської діяльності, які використовувались у незаконній діяльності», - повідомив перший заступник начальника ГУ ДФС у Київській області Євген Азаров. «Вартість вилучених підакцизних товарів, зокрема фальсифікованого спирту, становить 143,5 мільйона гривень. Загалом вилучено товарно-матеріальні цінності на суму 148 мільйонів гривень».

У рамках проведення операції «Акциз - 2020» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України було встановлено, що на території Київської та Сумської областей функціонують два підпільні виробництва. На них з недоброякісної сировини у великих обсягах незаконно виготовляли етиловий спирт, до складу якого входив метанол, що становить загрозу для життя та здоров’я людей. Так, протягом останніх років в Україні зафіксовано десятки випадків алкогольного отруєння, яке призводило до смерті людей за наслідком вживання спиртовмісних рідин з вмістом метанолу.

«У подальшому спирт етиловий реалізовувався оптовим покупцям за готівкові кошти для використання у підпільних виробництвах лікеро- горілчаних виробів. У свою чергу, виготовлена фальсифікована продукція розливалась у заборонену Законом України тару типу «Bag-in-Box» і «Tetra Pak» та реалізовувалась на чорних ринках України, а також через низку спеціалізованих сайтів у мережі Інтернет», - повідомив Євген Азаров.

За результатами проведених невідкладних заходів підпільні виробництва ліквідовано. Вилучені товарно-матеріальні цінності, у т.ч. підакцизні товари передані на відповідальне зберігання. Слідство триває.

ГУ ДФС у Київській області

До уваги жителів міста та району!

22 січня  у приміщенні Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації (вул. Богдана Хмельницького, 53, каб. 10), Народний депутат України Сергій Бунін проводитиме особистий прийом громадян.

Час прийому: з 10:00 до 12:00

Рятувальники провели громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» в дошкільному навчальному закладі с. Стовп’яги.

16 січня 2020 року рятувальники Переяслав-Хмельницького районного сектору ДСНС розповіли дітям правила безпечної поведінки , дотримання правил пожежної безпеки в побуті, цікаві історії з власного досвіду, про пожежі та надзвичайні ситуації. Адміністрація садочку та рятувальники задоволені результатами проведення таких заходів, вони стали повчальними для дітей, кожен дізнався щось нове про Державну службу з надзвичайних ситуацій.

 

Інф. Переяслав-Хмельницького районного сектору ДСНС


НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР!!!

Відділ агропромислового розвитку спільно з Інститутом обліку і фінансів НААН 15 січня 2020 року у залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації на виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2021 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. № 1437-р, та Меморандуму про співпрацю від 02.07.2018, провів навчальний семінар за програмою САРА «Сертифікований професійний бухгалтер агробізнесу».

Для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків та економістів аграрного сектору на тему: «2020 рік, податкова реформа, бюджет, ринок с/г землі, пальне, праця, каса та звітність», за програмою:

 1. 1.     ПЕРЕВІРКИ КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ У 2020 РОЦІ.
 2. 2.     ПОДАТКОВА РЕФОРМА: зміни в Податковий Кодекс з 01.01.2020 р. (електронний кабінет, строки сплати податків, терміни перевірок, презумпція податкової відповідальності, шкода від дій/бездіяльності податкових органів, збільшені штрафи за податкові правопорушення, звичайна ціна), як функціонуватиме єдиний рахунок для сплати податків/зборів/ЄСВ.
 3. 3.     БЮДЖЕТ 2020: соціальні стандарти (нецільова благодійна допомога, допомога на лікування/поховання, подарунки, путівки, навчання, лікарняні, декретні, ПСП, добові), фінансування програм держпідтримки/надання кредитів агросектору.
 4. 4.     ВИКОРИСТАННЯ ПАЛЬНОГО ДЛЯ ВЛАСНИХ ПОТРЕБ: отримуємо ліцензію на зберігання пального за спрощеною процедурою (штраф 500 тис. грн. буде відтерміновано до 01.03.2020 р., послідовність дій), чи потрібно відкривати КВЕД 47.30, 46.12, 52.10.12 для отримання ліцензії на зберігання пального. Єдиний державний реєстр суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право зберігання пального та місць зберігання пального; відсутність ліцензії на зберігання пального у паперовому вигляді, зберігання пального в транспортних засобах/технічному обладнанні/пристроях (пересувних цистернах), документи для списання витрат ПММ, заявка на переміщення власного пального платником ЄП 4-ї групи, заповнення «Пункт розвантаження» в Заявці на переміщення пального до поля.
 5. 5.     ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА: ринок с.г. землі, облік купівлі земель с.г. призначення, новий механізм оцінки нерухомості, закон про протидію рейдерству, закон про дерегуляцію земельних відносин, особливості розрахунку плати за землю с.г. призначення державної/комунальної власності та орендної плати за земельні ділянки с.г. призначення приватної власності у 2020 році, зміна цільового призначення земель с.г. призначення, встановлення фіксованої орендної плати за землю, документи про перехід права власності на земельну ділянку після смерті орендодавця, період виплати орендної плати за землю новому власнику, перехід земель с.г. призначення до ОТГ.
 6. 6.     ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ: нові розміри штрафів Держпраці за порушення трудового законодавства у 2020 році, електронні трудові договори та електронна кадрова документація, електронні трудові книжки, підвищення окладу та компенсація за невикористану відпустку, штрафи за відсутність чи помилки у штатному розписі, графік відпусток у 2020 році, перенесення невикористаних відпусток на 2020 рік, строк виплати відпускних, компенсація відпусток, правильне заповнення лікарняного, поважні причини виключення періодів з розрахунку лікарняного, виплата лікарняних за рахунок підприємства, неповний робочий час, остаточний розрахунок при звільненні, фактичні перевірки ДПС з питань працевлаштування, отримання роботодавцем довідки про трудовий та страховий стаж працівника.
 7. 7.     ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ: блокування ПН/РК по новому, зміни в форму 20-ОПП, відшкодування збитків за пошкодження посівів с.г. культур, оренда техніки, несвоєчасна реєстрація нульового РК, коригування ПН не на всю суму відвантаження, зміна ціни після постачання, помилка в назві контрагента, помилка в номенклатурі, округлення вартісних та кількісних показників у ПН, відшкодування орендарем вартості комунальних послуг, відображення в декларації з ПДВ розрахунків коригувань та обчислення показника SПеревищ, списання ПК за незареєстрованою ПН, суборенда земельної ділянки.
 8. 8.     ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ ФІЗОСІБ: коди ознак доходу в 1 ДФ, оподаткування дивідендів фізособі від юрособи – єдинника 4-ї групи, нецільова благодійна допомога, заокруглення ПДФО та ВЗ, практикант на підприємстві, стягнення аліментів.
 9. 9.     ЄДИНИЙ ПОДАТОК 4-Ї ГРУПИ: як вплине дисконтування довгострокової грошової заборгованості на Розрахунок 75%-ї с.г. частки, підтвердження статусу платника ЄП 4-ї групи, обчислення ЄП 4-ї групи по Витягах про НГО з ДЗК, обчислення ЄП 4-ї групи за середньою оцінкою ріллі по області, отримання єдинником 4-ї групи безповоротної/поворотної фін допомоги.
 10. 10.                       ПОДАТКИ НА МАЙНО, РЕНТА ЗА ВОДУ, ЕКОПОДАТОК: податок на майно, відмінне від земельної ділянки; земельний податок з фізосіб, транспортний податок – якщо вік авто до 5 років, звільнення від сплати ренти за воду платниками ЄП 4-ї групи.
 11. 11.                       РОЗРАХУНКОВО-КАСОВІ ОПЕРАЦІЇ: зміни в Положення про касові операції, використання корпоративних карток для виплати зарплати заборонено, готівкові обмеження не поширюються на окремі готівкові операції, РРО та кешбек, нова форма платіжного доручення, 5-кратний ліміт каси, перезатвердження ліміту каси, РРО при відпуску с.г. продукції, реалізація продукції з поля, використання не зданої до банку виручки для розрахунків, застосування РРО при оприбуткуванні готівки, продаж основних засобів за готівку, заокруглення при виплаті лікарняних/декретних з каси, заокруглення сум в чеку, безготівкові і готівкові розрахунки, оприбуткування готівки з поточного рахунку зі застосуванням платіжної картки, IBAN в чекових книжках, токени.
 12. 12.                       СУДОВІ СПОРИ: розміри судового збору в 2020 році, несплата за оренду земельної ділянки, самовільне зайняття земельної ділянки, відсутність сівозміни, неузгоджена відпустка, судова практика оскарження перевірок Держпраці, повернення ППР поштою внаслідок закінчення терміну зберігання, зареєстрована ПН гарантовано дає право на ПК, списання технічно неминучого браку, звільнення від податку на нерухоме майно.
 13. 13.                       ОБЛІК І ЗВІТНІСТЬ: повернення зайво сплачених податків, дисконтування заборгованості, подання квартальної фінзвітності, відповідальність за неподання фінзвітності, відповідальність за подання неправильної фінзвітності, особливості подання фінансової звітності за 2019 рік, обов’язковість аудиту в 2020 році, подання МСФЗ-звітності у форматі XBRL, Звіт про управління, оновлені форми статистичної звітності, облікова ставка НБУ.

Учасники семінару отримали ґрунтовні відповіді на всі запитання.

 

Заступник начальника управління, начальник відділу АПР                                                      Любов КУЗЬКОВА

   


Діти з Луганщини відпочивають на Переяславщині

12 січня на Переяславщину завітала на відпочинок група школярів та вчителів зі Станиці Луганської. Їх приїзд відбувся за ініціативи місцевого волонтера, медсестри Тетяни Сушко та завдяки фінансовій допомозі небайдужих переяславців. Гостей з Луганщини у себе розмістив ліцей «Патріот».

14 січня 2020 року учні Станично-Луганської школи № 2 спільно з вихованцями місцевого ліцею «Патріот» у найкращих українських традиціях  привітали працівників Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації зі святом Василя та з Новим роком за старим стилем.

По завершенню творчого виступу заступник голови райдержадміністрації Анна Скляренко повідомила, що у листопаді 2019 року між Переяслав-Хмельницькою районною радою та Станично-Луганською райрадою було укладено меморандум про партнерство та співпрацю в соціально-гуманітарній сфері та наголосила, що Переяслав-Хмельницький район завжди радий вітати у себе гостей зі Станиці Луганської.

В свою чергу, директор Станично-Луганської школи № 2 Людмила Жиронкіна подарувала колективу Переяслав-Хмельницької РДА синьо-жовтий стяг із написом свого населеного пункту.

Керівник апарату адміністрації Валерій Перчук від усього колективу РДА щиро подякував діткам за виступ та спільно із Анною Скляренко вручив юним гостям солодкі подарунки.