Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Вихованці гуртка хорового співу Будинку дитячої та юнацької творчості вітали зі святами

Нині в Україні пісня гомоніє,

Христос народився – весь народ радіє,

І вся Україна Христа Прославляє!

Слава Україні! Христос ся рождає!

Україна – це рідний дім, де жили діди і прадіди, живуть батьки та підростають юні українці. У ці зимові дні нового 2019 року всією нашою землею крокує яскрава феєрія, присвячена святам Різдва Христового та Старого нового року – колядування, щедрування, засівання. Долучилися до цікавих заходів і вихованці гуртка хорового співу Будинку дитячої та юнацької творчості, що працює на базі Гайшинського НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ», керівник Шарій І.В.

14 січня гуртківці колядували та водили козу у Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації.

Діти читали вірші, співали пісні і колядки, у невеличких сценках відтворювали стародавні події, виконували танцювальні композиції, бажали усім, щоб Віфлеємська зірка наповнила їхні домівки щастям, достатком та миром, а серця  – вірою і надією на краще майбутнє, щоб новонароджений Ісус приніс у цей світ мир та добро, а коляда, яка лунає у ці святкові дні, сповнювала людей радістю і теплом.

Заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анна Скляренко, керівник апарату Валерій Перчук, начальник відділу освіти Таміла Дубина віддячили засівальникам солодкими подарунками.

               

  Відбулася нарада щодо виконання Урядової програми «Доступні ліки» у Переяслав-Хмельницькому районі

15 січня 2019 року заступником голови адміністрації Анною Скляренко спільно з начальником управління фінансів адміністрації Вірою Куделею та директором КНП «Переяслав-Хмельницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталією Царенок проведено нараду з питань виконання Урядової програми «Доступні ліки».

Нагадаємо, що у Переяслав-Хмельницькому районі діє Урядова програма «Доступні ліки», яка надає можливість певній категорії громадян, які мають серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та діабет 2 типу, отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки (перелік препаратів визначений у реєстрі лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню за програмою «Доступні ліки»).

Відповідно до програми, пацієнт повинен:

  1.  Звернутися до лікаря та отримати правильно виписаний рецепт;
  2. Завітати до аптеки, що підписала договір з місцевим органом влади, долучилася до програми і має наліпку «Доступні ліки»;
  3. Отримати ліки безоплатно або з частковою доплатою за рецептом.

У 2019 році з Державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів за програмою «Доступні ліки» для Переяслав-Хмельницького району передбачена субвенція у розмірі 109500 грн.

Наразі ведеться співпраця з представниками аптечних закладів Переяславщини. Перелік аптек Переяслав-Хмельницького району, що відпускають ліки згідно програми буде висвітлено додатково.

Методична студія вчителів математики

Час, в який ми живемо – це формування нової української школи, яка потребує свідомого, компетентного громадянина.

Математика розвиває творчі здібності, виховує критичність мислення, логічне мислення, дозволяє розвивати гнучкість розуму, що потрібно для прийняття адекватного рішення  в будь-якій життєвій ситуації. Саме питання особистісто-орієнтованого навчання на уроках математики  розглядалося на методичній студії вчителів математики, що відбулась 15 січня 2019 року на  базі районного методичного кабінету. Девізом зустрічі стали слова  В.О. Сухомлинського „У кожної дитини думка розвивається індивідуальними шляхами, кожен розумний і талановитий по-своєму.“

З вітальним словом до учасників заходу звернулася методист методичного кабінету Вікторія Лис, яка окреслила мету та актуальність заходу в умовах становлення Нової української школи та наголосила, що в умовах модернізації освітнього процесу головним є педагог нової формації, який повинен працювати на майбутнє. 

Продовжила методичний захід вчитель математики Великокаратульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Любов Опанасенко,  презентувавши структуру особистісно-орієнтованого уроку. Цікаву і грунтовну доповідь педагог наповнила родзинками із свого педагогічного досвіту.

Учитель математики Пристромської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валентина Пучкова познайомила присутніх з різними формами та методами, які можна використати на особистісно-орієнтованому уроці.  Присутні мали змогу на практиці побачити та стати активними учасниками цікавих та пізнавальних ігор з математики.

Методист Вікторія Лис провела психологічне тестування на визначення особистості,  вчителям було дуже цікаво дізнатися про свої сильні та слабкі сторони характеру, особливості власної особистості.

Учасники методичної студії  дискутували  та обмінювались  напрацюваннями по формах та методах особистісно-орієнтованого навчання.

Цікаво, пізнавально, у дружній і творчій атмосфері пройшов означений захід. Кожен з присутніх педагогів почерпнув потрібну для себе інформацію, яку зможе використати в професійній діяльності.

   

 

 

 

 

Переяславські сумоїстки здобули в Угорщині чотири бронзові нагороди

11-13 січня в місті Ерд (Угорщина) відбувся міжнародний рейтинговий турнір “Erd Cup” із сумо. У змаганнях взяли участь три спортсменки з Переяславщини, які повернулися з нагородами.

Карина Кошиленко (КМС) жителька с. Велика Каратуль, у ваговій категорії до 60 кілограмів завоювала дві бронзи серед дівчат до 16 років і  юніорок до 18 років. Майстер спорту України Наталія Кондратюк (вагова категорія до 73 кг) та майстер спорту міжнародного класу Вікторія Царук (понад 80 кг) здобули бронзові нагороди серед дорослих.

 

Голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації провів щотижневу апаратну нараду

15 січня 2019 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко спільно з головою Переяслав-Хмельницької районної ради Петром Качкалдою провів апаратну нараду. Участь в нараді взяли, заступник голови адміністрації, керівник апарату адміністрації, керівники установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Начальник сектору превенції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП в Київській області Сергій Полтавець повідомив про криміногенну ситуацію в Переяслав-Хмельницькому районі за минулий тиждень.

Начальник Переяслав-Хмельницького сектору головного управління НС України в Київській області Сергій Лисенко повідомив про випадок пожежі в селі Гречаники Переяслав-Хмельницького району.

Військовий комісар Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату Андрій Конон поінформував, що з 08 січня розпочато приписку до призовної дільниці юнаків, яким виповнюється 16 років.

Начальник територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Микола Іванченко поінформував про роботу стаціонарного відділення для постійного та тимчасового перебування одиноких непрацездатних громадян, що знаходиться в селі Ташань Переяслав-Хмельницького району.

Начальник відділу освіти адміністрації Таміла Дубина повідомила, що канікули в навчальних закладах району закінчуються, температурний режим відповідає нормам.

Про основні заплановані заходи, які відбудуться протягом тижня поінформував начальник відділу культури РДА Віталій Біденко.

Щодо стану доріг Переяслав-Хмельницького району поінформував начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи адміністрації Сергій Тищенко. Дорожні служби працюють у звичному режимі.

По завершенню апаратної наради, заслухавши звіти начальників структурних підрозділів та відділів РДА, голова райдержадміністрації Юрій Клименко дав відповідні доручення.

   

   

  

З 90-річним ювілеєм вітали жителя Цибель

14 січня 2019 року з нагоди свого 90-річного ювілею приймав вітання учасник бойових дій, житель села Циблі Бурчик Василь Іванович.

Вітали ювіляра заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анна Скляренко, начальник управління соціального захисту населення адміністрації Надія Ясинчук, голова Переяслав-Хмельницької районної ради ветеранів Любов Тенетко спільною Подякою Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації та районної ради, грошовою винагородою та букетом квітів.

Сільський голова Циблівської сільської ради Сергій Дяченко від громади села вручив Василю Івановичу подарунок.

В адресу ювіляра лунали щирі слова вдячності за багаторічну працю, а також бажали зустріти ще не один ювілей.

   Стартував чемпіонат району з міні футболу

Минулої суботи розпочався вже традиційний для зими чемпіонат району з міні-футболу. Його ігри, як і завше, проходять у спортзалі педуніверситету.

Перший матч чемпіонату провели команди першої ліги: Хоцьки та міської ДЮСШ. Зовсім юні хлопці зі спортивної школи (вони – 2003-2004 р.н.) півматчу налаштовувалися на рівну боротьбу з “дорослими дядьками” і програли перший тайм беззаперечно 0:4. А ось у другому таки дали бій старшим суперникам, навіть його виграли, але поєдинок у цілому програли – 5:8. Ще один дебютант турніру – “Спартак” (Капустинці) – зіграв унічию з єрківецькою “Нивою” – 4:4. В інших двох матчах ліги зафіксовано переконливі перемоги одного із суперників: Пологи-Вергуни – “Темп” (Переяславське) – 7:1, “Дем’янці-2” – “Дніпро” (Дівички) – 0:3.

У вищій лізі цього дня теж відбулися чотири матчі. “Сімекс”, який носить титул чемпіона і за який цьогоріч виступають в основному викладачі університету, наштовхнувся на шалений опір “Костала” і на початку другого тайму поступався 0:3. Однак у заключній 15-хвилинці на майданчику був помітний лише “Сімекс”, який і досяг вольової перемоги 7:3. Ще в двох матчах ліги переможці були явно сильнішими за опонентів: Циблі – Пристроми – 7:1, Велика Каратуль – “Солонці” – 1:5. А найцікавішим, буквально окрасою дня, став поєдинок Мазінки – Гайшин. У цьому феєричному матчі кожен із суперників міг стати переможцем, але він завершився із справедливим для них нічийним результатом 4:4. Спочатку 3:1 вели мазінчани (вони на цей турнір підсилилися відразу кількома відомими на Переяславщині гравцями, зокрема і з гайшинської команди), потім 4:3 вів Гайшин, та зрештою мазінчани рахунок зрівняли. Очевидці матчу стверджують, що саме одна з цих двох команд стане чемпіоном – такий високий рівень гри вони обидві продемонстрували. Але ще всяке можливе – чемпіонат лише стартував.

Однак наступного дня ці два фаворити досить легко підтвердили свій клас у своїх матчах другого туру: Мазінки – “Костал” – 6:1, Гайшин – “Солонці” – 3:1. Інші два матчі вищої ліги завершилися так: Пристроми – “Сімекс” – 4:6, Велика Каратуль – Циблі – 6:3.

Недільні поєдинки у першій лізі завершилися так: “Дніпро” – Пологи-Вергуни – 5:3, “Темп” – “Спартак” – 3:7, “Дем’янці-2” – ДЮСШ – 5:1, “Нива” – Хоцьки – 5:7.

Тож у вищій лізі є три команди без поразок: у “Сімекса” – 6 очок, в Гайшина та Мазінок – по 4. У першій лізі максимальні 6 очок мають Хоцьки та “Дніпро”, третій результат – 4 очки – в “Спартака” з Яготинщини.

 

Учень Вовчківського НВО «ЗОШ I-II ступенів – ДНЗ» взяв участь у XXVI фестивалі творчості дітей та молоді "Повіримо у себе"

Тарганчук Максим, учень 4 класу Вовчківського НВО «ЗОШ I-II ступенів – ДНЗ» взяв участь у XXVI фестивалі творчості дітей та молоді "Повіримо у себе" для дітей з особливими освітніми потребами, який проходив в місті Києві. Цей конкурс позитивно вплинув на його  самооцінку та надихнув на нові досягнення. За перемогу в фестивалі (творчий напрямок «Прикладне мистецтво») хлопчик отримав комплект подарунків,  а дипломи прикрасили  стіну «Пошани та досягнень» в його кімнаті.       

Колектив закладу пишається своїм вихованцем і щиро бажає йому міцного здоров’я та успіхів у наступних конкурсах.