Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації провів апаратну нараду

07 жовтня 2019 року виконуючий обов’язки голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Коркач провів апаратну нараду з керівниками установ, організацій району та начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Участь в нараді взяли голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда, заступник голови адміністрації Анна Скляренко та керівник апарату адміністрації Валерій Перчук.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району доповіли про проведену роботу впродовж минулого тижня, про виконання доручень та поінформували про плани роботи на поточний тиждень.

Представник Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП в Київській області Олег Немеровський поінформував присутніх про стан криміногенної ситуації в районі та про кількість  заяв і повідомлень, які надійшли від громадян до відділення поліції.

Представник Переяслав-Хмельницького сектору головного управління надзвичайних ситуацій України в Київській області Валентин Свириденко поінформував, що рятівники завершують гасіння торф’яних покладів, які було виявлено в с. Ковалин Переяслав - Хмельницького району.

Про хід проведення осіннього призову в районі повідомив військовий комісар Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату Андрій Конон. Завтра, 08 жовтня, на строкову службу до лав ЗСУ відправляться   4 жителя Переяславщини.

Директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль поінформувала, що протягом минулого тижня здійснено 7 виїздів в підконтрольні сім’ї, які проживають на території району. Під час візиту перевірено умови проживання, харчування та належного догляду за дітьми.

Начальник відділу культури адміністрації Віталій Біденко повідомив, що на минулому тижні відділом культури організовано та проведено ряд заходів, серед яких урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та Дня працівників освіти. Наразі триває підготовка до проведення Дня захисника України та Дня козацтва, яке відбудеться 14 жовтня в районному будинку культури.

Завідувач сектору управління персоналом РДА Інна Левченко поінформувала, що триває щорічне оцінювання службової діяльності державних службовців. Тож для правильного оформлення необхідної документації, всім держслужбовцям  слід переглянути відео розроблене НАЗК.

По завершенню апаратної наради, заслухавши звіти начальників структурних підрозділів та відділів РДА, в.о. голови райдержадміністрації Андрій Коркач дав відповідні доручення.

Відділ організаційної роботи та
внутрішньої політики апарату адміністрації