Здійснено виїзд у сім'ї, що перебувають у складних життєвих обставинах

08 жовтня 2019 року фахівцями Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд у сім'ї, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час виїзду було проінспектовано 6 родин із с. Гланишів, Вовчків та Пристроми. Батькам надано рекомендації щодо цільового використання державних допомог, формування власного бюджету, відповідального ставлення до батьківства, дотримання санітарно-гігієнічних норм помешкання, а також готовність до опалювального сезону.

Одній багатодітній родині повідомили про можливості відпочинку дитини під час зимових канікул за кордоном та надано перелік необхідних документів.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді