Виїзний прийом першого заступника голови КОДА Світлани Свищевої на Переяславщину

У середу, 09 жовтня,  перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Світлана Свищева провела черговий особистий виїзний прийом та поспілкувалася з пересічними мешканцями Переяславщини щодо наболілих для них питань.

Під час прийому відбулася зустріч із жителями сіл Вовчків, Велика Каратуль, Циблі та Студеники, які  підняли питання щодо діяльності державного підприємства «Переяслав-Хмельницький державний агролісгосп».

Світлана Свищева уважно вислухала питання, з якими до неї звернулися громадяни Переяслав-Хмельницького району та запевнила, що кожна проблема буде ретельно вивчена та опрацьована та перебуватиме на особистому контролі.

Тож для вирішення усіх звернень будуть надані відповідні доручення профільним структурним підрозділам облдержадміністрації, деякі питання залишаються на виконання в Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації.

Інф. головного спеціаліста з питань звернень громадян РДА