ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПЕРЕЯСЛАВ–ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ ПІЛЬГ, ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

05 листопада 2019 року під головуванням виконуючої обов’язки начальника управління соціального захисту населення Світлани Осіпової було проведено засідання комісії Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово–комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами), було розглянуто питання про надання житлової субсидії, а саме:

І. Про надання житлової субсидії сім`ям в складі яких є зареєстровані, але фактично не проживають –55 сім’ям;

ІІ. Про призначення житлової субсидії особам дохід яких менше мінімальної заробітної плати/не сплата ЄСВ - 20 сім’ям;

ІІІ. Про призначення житлової субсидії на підставі договору найму – 4 сім’ям;

ІV. Про призначення житлової субсидії у випадку коли особа або член домогосподарства надають соціальні послуги – 6 сім’ям;

V. Про надання житлової субсидії на понаднормову плащу житла – 26 сімей;

VI. Про надання житлової субсидії внутрішньо переміщеним особам (п.74 Положення про порядок призначення та надання  населенню субсидій).-2 сім’ї.

Інф. управління соціального захисту населення РДА