Співпраця із ГО «Інститут підтримки громадських ініціатив»

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах є одним з пріоритетних напрямів діяльності Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку.

У своїй повсякденні роботі фахівці Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із фахівцями Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку оцінюють проблему у родинах та знаходять варіанти для її вирішення.

Так сталося, що мама двох неповнолітніх дітей, яка вже два місяці проживає у соціальному гуртожитку, потребувала кваліфікованої психологічної допомоги. Основна мета психологічної допомоги полягає в тому, що відчуття безпорадності повинне змінитися відчуттям відповідальності за власну поведінку і своє сімейне життя.

Тож прийнято рішення звернутися до  ГО «Інститут підтримки громадських ініціатив»,  яку очолює Світлана Коломієць.

Із родиноюобговоренні проблеми та надані поради із розв’язання соціальних та психологічних проблем. Надані рекомендації щодо попередження емоційного вигорання та підвищення самооцінки.

Дякуємо ГО «Інститут підтримки громадських ініціатив» в особі Світлани Коломієць за надану допомогу та висловлюємо надію на подальшу співпрацю.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді