Виїзд у сім'ї, що перебувають у складних життєвих обставинах

07 листопада 2019 року фахівцями Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької РДА Олегом Юрченком здійснено спільний виїзд у сім'ї, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час виїзду було охоплено 2 багатодітні сім’ї  із с. Пологи-Вергуни.

Фахівцями  центру було здійснено оцінку потреб дітей та сімей. Родинам надано допомогу у вигляді постільної білизни, дитячого харчування, дитячого одягу, підгузок та посуду.

Також надано консультацію щодо оформлення державних допомог. Надано рекомендації щодо цільового використання державних коштів, формування власного бюджету, відповідального ставлення до батьківства та дотримання санітарно-гігієнічних норм помешкання.

Проведена профілактична робота з батьками щодо шкідливих звичок.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді