Увага! Важлива інформація!

Шановні краяни!

Наголошуємо, що медична допомога у Переяслав –Хмельницькому районі надається двома ліцензованими та акредитованими медичними закладами:
  • КНП Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницький центр первинної медико-санітарної допомоги»;
  • КНП «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» Переяслав-Хмельницької районної ради, сільських рад Переяслав-Хмельницького району та Переяслав-Хмельницької міської ради,
а також приватними лікарями, які мають ліцензію на медичну практику та оформлені як фізична особа-підприємець з якими співпрацюють вище вказані медичні заклади.

Звертаємо вашу увагу, що на Переяславщині з’явилась низка пропозицій щодо проведення медичної діагностики, надання медичних послуг та консультацій лікаря.

Закликаємо вас, у разі звернення до приватного лікаря (установи, організації) скористатися правом на отримання достовірної і повної інформації щодо законності діяльності та кваліфікаційного рівня надавачів медичних послуг, що підтверджуються відповідними документами.