Підготовка до «Сокіл» («Джура») в Переяслав-Хмельницькому районі

26 листопада у Переяслав-Хмельницькому районному Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася інструктивно-координаційна зустріч керівників туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного гуртків та відповідальних за участь команд-переможниць шкільних етапів  у І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на тему: «Технології проведення І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

Під час семінару педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти району ознайомили з правилами та вимогами щодо проведення гри, а також з методичними матеріалами для практичного впровадження гри, яка є важливою складовою системи патріотичного виховання. Семінар відкрила Тетяна Красюк, директор закладу. Керівник гуртка БДЮТ Микола Погребний ознайомив присутніх з основними етапами та умовами проведення гри. Керівник гуртків БДЮТ середній Григорій  презентував обласний проект «Школа виховників джур».

Інструктивно-методичні рекомендації та поради щодо гри «Джура» надали активні учасники зустрічі: Авраменко Микола, директор Полого-Вергунівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» та Бугаєнко Іван, вчитель Захисту Вітчизни Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») активно розвивається й набирає популярності у нашому районі. Отже, цей семінар був дуже потрібним, дійсно корисним, змістовним та цікавим, адже це була можливість для всіх і отримати інформацію, і поставити свої питання, і визначити шляхи подальшого розвитку. Тож йдемо вперед – не зупиняємось на досягнутому.

Директор БДЮТ  Т.Красюк