«Прийомна сім'я – батьківство в радість»

З метою розвитку сімейних форм виховання та патронату над дитиною,  сприяння створення умов для соціального та інтелектуального розвитку, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки прийомним родинам та патронатним вихователям 27 листопада 2019 року Переяслав-Хмельницьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено зустріч групи взаємопідтримки «Прийомна сім'я – батьківство в радість».

З вітальним словом до учасників заходу звернулись заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анна Скляренко Начальник відділу соціальної роботи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірина Пурденко разом з прийомними батьками розглянула та обговорила тему «Партнерство як важлива складова батьківської компетенції і умова успішного виховання дитини в прийомній сім'ї». Також учасники зібрання проаналізували ефективність функціонування родин у 2019 року, обмінялись досвідом виховання та вирішення проблемним питань.

Під час зустрічі діти та дорослі отримали багато позитивних вражень, відвідавши навчально-розважальний центр «Експериментаніум» в місті Києві. Кожен з них став активним учасником цікавих досліджень та експериментів в різних галузях науки.

Обговорення результатів поїздки відбулося в кафе «McDonald’s».

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді