Семінар вчителів англійської мови

28 листопада 2019 року на базі   Будинку працівників освіти       відбувся семінар для учителів англійської мови «Системний підхід до планування збалансованих та змістовних уроків англійської мови, спрямованих на максимальне залучення учнів та забезпечення високого рівня продуктивних навичок».

В ході роботи семінару Геннадій Білоус, методист міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, сертифікований екзаменатор Pearson Test of English (PTE), ознайомив учасників семінару із різними підходами до планування уроків англійської мови. Геннадій Білоус також надав   практичні поради щодо ефективного застосування різних форм та методів роботи щодо активного залучення учнів до процесу вивчення мови. Під час роботи семінару працювала книжкова виставка від видавництва, відбувся розіграш призів, учасники семінару отримали сертифікати від  Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education.

Учасники семінару висловлюють вдячність Міжнародному освітньо-методичному центру Dinternal Education, методичному кабінету та голові ради Профспілки працівників освіти і науки Переяслав-Хмельницького району  за сприяння в організації та проведенні заходу .

Ольга Іщенко, методист методичного кабінету відділу освіти
Переяслав-Хмельницької РДА