Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації провів апаратну нараду

23 грудня 2019 року виконуючий обов’язки голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Коркач провів апаратну нараду з керівниками установ, організацій району та начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Участь в нараді взяли голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда та керівник апарату адміністрації Валерій Перчук.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району доповіли про проведену роботу впродовж минулого тижня, про виконання доручень та поінформували про плани роботи на поточний тиждень.

Зокрема, заступник начальника Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП в Київській області Олег Немировський повідомив, що за минулий тиждень до відділу поліції надійшло 188 звернень від жителів Переяславщини, також поінформував, що відповідно до Постанови Кабміну всі гральні заклади повинні бути зачиненими, тож відділ поліції звертається до всіх громадян із проханням у разі виявлення функціонування таких закладів повідомляти інформацію на лінію 102.

Директор Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Любов Красова повідомила, що 26 рудня на базі Центру відбудеться семінар для роботодавців, у якому слід взяти участь керівникам сільськогосподарських підприємств району.

Представник Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Звєрєв зазначив, що на Переяславщині завершено осінній призов громадян на строкову службу.

Начальник відділу освіти РДА Таміла Дубина поінформувала, що зимові канікули в освітніх закладах району розпочнуться 30 грудня та триватимуть до 14 січня 2020 року.

По завершенню апаратної наради, заслухавши звіти начальників структурних підрозділів та відділів РДА, в.о. голови райдержадміністрації Андрій Коркач дав відповідні доручення.

Відділ організаційної роботи та
внутрішньої політики апарату адміністрації