Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Відбулася презентація досягнень кампанії з оцифровування туристичних пам’яток та популяризації туристичного потенціалу Київщини

20 грудня, представники Київської обласної державної адміністрації, Державного агентства з управління зоною відчуження та райдержадміністрацій Київської області зібралися у Міжнародному аеропорту “Бориспіль” на презентації досягнень кампанії з оцифровування туристичних пам’яток  та популяризації туристичного потенціалу Київщини. Дана кампанія проводилася у рамках Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Київській області на 2019-2021 роки. Окрім представників державної влади всіх рівнів, у заході взяли участь експерти-картографи, сертифіковані фотографи Google, які були залучені до реалізації кампанії та інші запрошені учасники, які працюють у напрямку туризму. 

Презентація стала унікальним майданчиком, на якому держслужбовці, фахові експерти та регіональні активісти ознайомилися із результати оцифровування туристичних пам’яток Київщини та обговорили перспективи подальшої популяризації туристичного потенціалу Київської області.

Кампанію з оцифровування туристичних пам’яток Київщини та популяризації туристичного потенціалу Київської області присвячено п’ятьом основним напрямкам туризму: сімейному, релігійному, історичному, культурному та екологічному.

На заході було презентовано веб-сайт з промоції туристичного потенціалу Київщини та відео-ролики про туристичні місця області – kyivregiontours.gov.ua. Місцеві експерти та сертифіковані фотографи Google поділилися власними враженнями і досвідом, який вони отримали під час участі в реалізації кампанії. 

Окремо виступив і голова громадської ініціативи «Корінь нації», методист з питань розвитку туризму РБК – Микола Богатир. Він представив присутнім туристичні об’єкти Лівобережної Київщини, які є маловідомими, унікальними та які варто відзняти для віртуальних екскурсій.  Роботу над цим питанням вже розпочато.