Добрий вечір тобі, пане господарю!

Різдво традиційно проходить під знаком масових дійств – водіння вертепів, колядування.
Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості також підтримують народні традиції.
Вже традиційно гурток хорового співу під керівництвом Шарія Ігоря Васильовича з різдвяним вертепом завітав до Переяслав-Хмельницької районної ради та Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, освітянської профспілки.
Зі щирими вітаннями та подарунками дітей зустрічали працівники всіх відділів адміністрації та ради на чолі з головою районної ради Петром Качкалдою та виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації Андрієм Коркачем, керівником апарату Валерієм Перчуком.
Голова ради профспілки працівників освіти і науки Переяслав-Хмельницького району Надія Каменська також подякувала вихованцям Будинку дитячої та юнацької творчості за приємні враження та повернення у дитинство і пригостила щедрувальників солодощами.

Будинок дитячої та юнацької творчості