Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!На Переяславщині реалізували ініціативу громадської ради при Київському обласному та по м. Києву управлінні лісового та мисливського господарства

Напередодні новорічних свят, за ініціативи громадської ради при Київському обласному та по м. Києву управлінні лісового та мисливського господарства, зокрема голови ради – Олега Берегового, на Київщині привітали з новорічними святами родини загиблих учасників бойових дій.

У Переяслав-Хмельницькому районі дану ініціативу вдалося реалізувати завдяки співпраці Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, Переяслав-Хмельницької районної ради та Державного підприємства "Переяслав-Хмельницьке лісове господарство".

Так, перед Різдвом Христовим, заступник голови райдержадміністрації  Анна Скляренко, депутат Переяслав-Хмельницької районної ради Сергій Шаменко та майстер ДП "Переяслав-Хмельницький лісгосп" Олег Чепіга мали змогу поспілкуватися з краянами та привітати з новорічними святами, лишивши, окрім теплих побажань, солодощі та один із головних атрибутів року нового – ялинку.