Солодкі подарунки до Новорічних та Різдвяних свят

Кожен новий рік – це маленька казка, в яку потрапляють діти, ну а яке свято без солодких новорічних подарунків? Солодощі стали вже певною традицією, додатком до святкування Нового року, так як вони дарують багато веселощів, відчуття тепла і неймовірного щастя.

З нагоди відзначення Новорічних та Різдвяних свят cпеціалісти Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді вручили солодкі подарунки у  вигляді тортів та рулетів 27 сім’ям, де виховується 78 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах та багатодітним родинам Переяслав-Хмельницького району.

Кошти були виділені із районної соціальної програми вдосконалення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, збереження та підвищення рівня розвитку соціальної сфери у Переяслав-Хмельницькому районі «ДОБРОБУТ» на 2018-2022 роки.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді