На Переяславщині розпочав роботу сучасний офіс із надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану OPEN SPACE

28 грудня 2019 року на базі відділу ДРАЦС по місту Переяславу та Переяслав-Хмельницькому району Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції) відбулося відкриття  сучасного офісу із надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану OPEN SPACE.

Урочисту церемонію відкриття відвідали виконуючий обов’язки голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Коркач, голова районної ради Петро Качкалда, заступник голови Переяславської міської ради Валентина Губенко та заступник голови райради Іван Бугаєнко.

Офіс такого зразку третій на Київщині. Він за всіма критеріями відповідає сучасним вимогам для надання адміністративних послуг: обслуговування громадян здійснюється ефективно, прозоро та за європейськими стандартами у форматі відкритого простору. Open Space відповідає викликам часу – впроваджено електронну чергу, куточки для дітей і найголовніше – швидкі та якісні послуги.