Увага! Спеціалістам у сфері публічних закупівель.

Опубліковано Закон України “Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель”.

ЗАПРОШУЄМО голову, секретаря та членів тендерного комітету Вашої організації а також учасників процедур закупівель пройти навчання (підвищення кваліфікації) у сфері здійснення публічних закупівель за ПРОГРАМАМИ (лист № 3304-05/2808-07 від 31.01.2017 МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ) з отриманням СЕРТИФІКАТУ встановленого зразка та направити підпорядкованим організаціям!

УВАГА, ДІЄ АКЦІЯ!1890 грн – 1690 грн

м. КИЇВ21-22СІЧНЯ ТА  11-12 ЛЮТОГО!

НОВІ ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ!

Вартість навчання (підвищення кваліфікації) 2 дні  - 1-ї особи – 1690 грн.,

від 2-х осіб – 1590 грн.

Вартість одноденного семінару 1-ї особи – 1190 грн.

можливе проведення виїзного навчання на базі Замовника

ТА ДИСТАНЦІЙНО (не виходячи з офісу) ЗА РОЗРОБЛЕНИМ КУРСОМ ВІДЕОЛЕКЦІЙ!

Вартість навчання 1-ї особи – 1290 грн. (підвищення кваліфікації – 1290грн.)

Новачки отримають: алгоритм проведення ефективних закупівель, практичні поради від експертів;

досвідчені: навчаться ефективно розпоряджатися бюджетними коштами, отримають інструменти для залучення постачальників до закупівель, аналіз практики колегії АМКУ та судову практику;

професіонали :відповіді на всі запитання від експертів, аналіз нюансів та дієвих інструментів закупівель, експертні поради та прогнози, збільшення ефективності закупівель.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

1.Гарантована якість навчання: проводитимуть фахівці у сфері публічних закупівель в 17-річним досвідом роботи.

2.Кожен слухач забезпечується збірником нормативно-правових актів та методично- практичними матеріалами з публічних закупівель, покроковими алгоритмами процедур закупівель, та іншою актуальною та практичною інформацією.

3. Максимальна кількість слухачів в групі-20 осіб.

4. Слухач отримає знання та сертифікат єдиного зразка  про закінчення навчання, що високо ціниться серед працедавців.

5. Участь у навчанні за листом, що гарантує оплату.

6. Безлімітний пакет консультацій протягом 12 місяців після закінчення курсів.

ОБГОВОРЮЄМО: