31 січня 2020 року в Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації відбулись засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КЗ «Переяслав-Хмельницька централізована бібліотечна система»  Переяслав-Хмельницької районної ради та конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КЗ «Переяслав-Хмельницький районний будинок культури» Переяслав-Хмельницької районної ради. На першому засіданні було обрано голову комісії, також члени комісії розглянули документи, подані кандидатами на посади директорів КЗ «Переяслав-Хмельницький районний будинок культури» та «Переяслав-Хмельницька централізована бібліотечна система» Переяслав-Хмельницької районної ради на відповідність кваліфікаційним вимогам.  На посаду директора КЗ «Переяслав-Хмельницька централізована бібліотечна система» подала документи Майстренко Тетяна Миколаївна, 1976 року народження, а на посаду директора КЗ «Переяслав-Хмельницький районний будинок культури» подав документи Янчук Віктор Олексійович, 1962 року народження. Розглянувши подані документи конкурсантами, конкурсні комісії вирішили, що документи відповідають кваліфікаційним вимогам  та вирішили допустити кандидатів до співбесіди, під час якої конкурсна комісія заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку комунального закладу на один і п`ять років.

06 лютого 2020 року відбулись публічні конкурси на заміщення вакантної посади директора КЗ «Переяслав-Хмельницька централізована бібліотечна система»  Переяслав-Хмельницької районної ради та на заміщення вакантної посади директора КЗ «Переяслав-Хмельницький районний будинок культури» Переяслав-Хмельницької районної ради.

Віктор Янчук презентував  програму розвитку комунального закладу «Переяслав-Хмельницький районний будинок культури» Переяслав-Хмельницької районної ради на 2020 рік та програму розвитку закладу на 5 років. Члени конкурсної комісії заслухали програми розвитку закладу та порадившись, вирішили одноголосно рекомендувати органу управління підписати контракт з Янчуком В.О., а Переяслав-Хмельницькій районній раді подати на затвердження кандидатури Янчука В.О. на сесії районної ради.

Тетяна Майстренко презентувала  програму розвитку комунального закладу «Переяслав-Хмельницький централізована бібліотечна система» Переяслав-Хмельницької районної ради на 2020 рік та програму розвитку закладу на 5 років. Члени конкурсної комісії заслухали програми розвитку закладу та порадившись, вирішили одноголосно рекомендувати органу управління підписати контракт з Майстренко Т.М., а Переяслав-Хмельницькій районній раді подати на затвердження кандидатури Майстренко Т.М. на сесії районної ради.