ПІШОВ З ЖИТТЯ ЄВГЕНІЙ НАБОЙЧЕНКО

Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація та Переяслав-Хмельницька районна рада з глибоким сумом сповіщають, що 09 лютого 2020 року пішов з життя Набойченко Євгеній Антонович (28.06.1923 р.н.)

Набойченко Євгеній Антонович працював в Переяслав-Хмельницькій райдержадміністрації з 1987 по 2016 рік. За життя мав такі державні нагороди: 6 орденів, 20 медалей, три ордени червоної зірки – 1943, 1944, 1960 р., орден Вітчизняної Війни І ступеня 1975 р., орден Богдана Хмельницького ІІІ ступень 1995 р., орден за заслуги ІІІ ступеня 2005 р. та ін.. Показовим в його діяльності було те, що він мав хорошу взаємодію з владними структурами, займався вирішенням соціальних проблем ветеранів. Будучи людиною безмежної доброти і благородства, заслужив глибоку повагу й пошану серед людей похилого віку, даруючи тим, хто у біді, душевну теплоту.

У ці жалобні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам'ять про надійного колегу назавжди залишиться в наших серцях.