ЖИТЕЛЬКАМ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»

11 лютого 2020 року виконуючий обов’язки голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Коркач та голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда вручили посвідчення та нагрудні знаки жінкам, удостоєним почесного звання «Мати-героїня».

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку нагороджені почесними відзнаками багатодітні матері-героїні Переяслав-Хмельницького району: Кондратенко Ірина Василівна (с. Єрківці) та Сафарова Людмила Василівна (с.Циблі).

Керівники району подякували жінкам за материнську самовідданість, наполегливість і кропітку працю та любов, які вони вкладають у виховання своїх дітей, не шкодуючи здоров’я, часу і недоспаних ночей.

- « Бути матір’ю нелегко, тим більше, коли в тебе п’ятеро і більше дітей. Звання "Мати-героїня" є державним визнанням материнської самовідданості, наполегливої і кропіткої праці та любові, які ви вкладаєте у виховання своїх дітей, не шкодуючи здоров’я, часу, недоспаних ночей та переживань. Впевнений, що до тих пір, поки в Україні вшановуватимуть матерів, до тих пір наша країна і суспільство матимуть гарні перспективи для розбудови і процвітання» - сказав Андрій Коркач.

До вітань долучилися сільський голова Дівичківської сільської ради Тимофій Девко та секретар Циблівської сільської ради Антоніна Єфіменко.

Інформація служби у справах дітей та
 сім’ї Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації